Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom már két nőnek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már két nőnek is megkérte a kezét. Nem akarok harmadik lenni. Hülyeség?

Figyelt kérdés
Két hossz távú kapcsolata volt a páromnak, amelyekben megkérte az aktuális barátnőjének a kezét. Ő házasságpárti, de mondtam neki, hogy így, hogy tudom, hogy már 2 nőt is eljegyzett és egyiket se vette el, nem akarok harmadik lenni. Butaság? vagy én reagálom túl? Nem kellene egy lánykérésnek életre szólónak lenni? Ti hogy reagálnátok ha tudnátok, hogy ti vagytok a harmadikok akinek megkérte a szerelmetek a kezét?

2015. febr. 20. 12:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok a barátom 35. Azt tudom, hogy az első lányt akinek megkérte a kezét, 6 év után azért a nőért hagyta el akinek másodjára kérte meg a kezét. Hogy őt miért hagyta el, arról nem hajlandó beszélni
2015. febr. 21. 06:55
 12/13 anonim ***** válasza:
hát az hogy titkolózik az már rég nem jó. én biztosan nem mennék hozzá, ha már most titkok vannak, akkor ez már veszett kapcsolat.
2015. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Girgoy ***** válasza:
Hát ha egyikőtök sem tud bízni a másikban, akkor miért akartok házasodni? Javaslom, ne siessétek el a dolgot. A házasság komoly dolog, abba csak úgy szabad belemenni, ha MINDKETTEN megbíztok a másikban, nem titkolóztok, nem spekuláltok, hanem egyszerűen őszintén meg tudtok mindent beszélni. Nem a házasság után, hanem előtte kell teljesen feltárni magunkat és felelősen akarni a másikkal egyesülni és vele leélni egy életet. Ez nem zsákbamacska, hanem felelős döntés. Ha már ő nem titkolózik, Te meg nem vagy vele bizalmatlan, akkor van értelme házasságban gondolkodni.
2015. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!