Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni rajta! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni rajta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve lett vége a 2 éves kapcsolatomnak. Hiába ismerkedtem, randiztam sok sráccal, senki sem tetszett igazán... Még mindig úgy érzem, hogy szeretem, és egy szó nélkül összejönnék vele, pedig csúnya szakításunk volt: szextárskereső a részéről, részemről megcsalás, részéről hazudozás... Ezeknek amúgy mind volt előzménye, oka, de hosszú lenne leírni.


Az a baj, hogy tudom, hogy tanultunk a hibáinkból, ezeket meg is beszéltük kb 4 hónapja. Tudom, hogy menne közöttünk a dolog, de ő akkor 4 hónapja azt mondta, hogy nem tudja elfelejteni azt a lányt, aki voltam. Amúgy azóta nem is beszéltünk.


Úgy érzem elveszítettem az Igazit...


2014. márc. 26. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:

És nem is arról van szó, hogy sok időm van agyalni ezen, mert érettségire készülök és kb semmi időm sincs..

De gyakran van, hogy vele álmodok, felkelek és érzem, hogy szörnyen hiányzik mellőlem, így nem vagyok egész.. Ma is ez történt és nagyon rossz kedvem van egész nap..


Vagy pl ülök az ágyamon és nem értem, hogy miért nincs ott, mikor annyiszor ült ott, x helyen, és most nincs :(

2014. márc. 26. 12:18
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ő is szokott rám gondolni, megnézni fb-on és hasonlók..
2014. márc. 26. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor ne keseregj, hanem beszélj vele, próbáljátok meg újra.

az élet rövid hogy sírj a múlt miatt

2014. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam múltkor. Nagyon jól elbeszélgettünk, egyik nap mondta, hogy lehet köztünk valami szerinte... Tök boldog voltam. Másnap mondta, hogy túl elhamarkodottan írta ezt, és nem akarja.

Ezután 1 hétig kb zombiként éltem...

2014. márc. 26. 12:25
 5/8 Moszuke ***** válasza:

2 dolgot tehetsz, sajnáltatod magad, mint eddig, de látod ez nem hozott eredményt.

vagy megnézed ezt a videót és értelmezed.

[link]

2014. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, sajnos az eszemmel tudom, hogy nem lehet köztünk már soha semmi...

De valamiért nem megy ez a felejtés dolog.. Azt hittem max 2-3 hónap alatt túl leszek rajta..


Ráírtam fb-on, de mostanában sosincs fent. Hát majd meglátom...

2014. márc. 26. 12:56
 7/8 Moszuke ***** válasza:

én is voltam hasonló időszakban amikor az eszemmel tudtam h nem illünk össze stb.

és ennek ellenére mindig hiányzott néha. néha annyira, hogy rá is írtam néha csak annyira, hogy megtudtam állni.

ez nálam olyan 4-5hónapig tartott aztán volt 1 levélváltás amikor rájöttem, hogy idióta vagyok..:)

rinyálok fb-n az exemnek, hogy hiányzik, jó lenne néha beszélgetni stb és miért?

ő már nem az én párom, nem engem szeret.. már nem kell engem meghallgatnia és nekem sem neki kell rinyálnom ha magam alatt vagyok.

azok az idők már elmúltak amikor számíthatok rá.

azt ennyi..:)

és az a durva h épp ma néztem a fotóit facen és már szinten vonzónak sem találom az exem..:)

szal idő kérdése a felejtés, de segíts magadon és gondolkozz el 1-2 dolgon.

miért is akarsz még mindig kapcsolatot tartani valakivel aki nem törődik veled? miért nem vagy képes elengedni őt?

biztos, hogy neked ő rá van szükséged? nem csak egy párt szeretnél minden áron, személyétől függetlenül?

2014. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vágyom kapcsolatra. Csak vele.. Most is van egy srác, minden rendben vele, de egyszerűen képtelen vagyok megcsókolni. Nem ő az én másik felem..

Teljesen jól megvagyok egyedül is.

2014. márc. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!