Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem gáz? Az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz? Az ex továbbra is mindent tudni akar rólam teljes részletességgel. Többi lent

Figyelt kérdés

Én mondtam ki, hogy legyen vége. Már nem voltak a részemről érzelmek és nála se. Azóta barátnőmnek írogat (amiről azt hiszi én nem tudok) és ha tőle nem tud rólam kihúzni infókat akkor ír nekem. Ma a barátnőm elszólta magát hogy találkoztam valakivel (de tényleg csak haverilag). Az ex ezután belinkelt egy csajt a barátnőmnek hogy talizni fog vele. Aztán rám írt ex hogy mit csináltam hétvégén és mondtam azt is hogy találkoztam valakivel. Mivel a barátnőm nem árulta el neki kivel találkoztam, szinte könyörgött, mutassak róla képet, aztán jöttek a kérdések, hol lakik, hány éves, mivel foglalkozik. Már annyira felhúzott, hogy mutattam neki képet, de 1 nem volt elég, 2 kellett. Nem fikázta, csak annyit kérdezett, van e értelme találkozni vele ha messze lakik. Én már nem magyarázkodtam neki, hogy csak egy régi ismerős és csak elmentem vele iszogatni és beszélgetni.



Azt mondta arra kíváncsi, ismeri e. Szerintetek? Ha majd tényleg lesz valakim akkor is így tudni akar mindent? Nekem ez sok, és nem érti meg, hogy nem akarom, hogy belelásson már az életembe

. Nem tartozok neki elszámolással már egyetlen lépésemről se. Miért tesz ilyet amikor elvileg nincsenek felém érzelmei? Miért nem azzal a lánnyal foglalkozik, akivel találkozni fog? Mi a véleményetek a szituról?



2015. febr. 25. 16:02
1 2
 1/15 CptTomato ***** válasza:
Nem dolgozta fel még a szakítást, és/vagy téveszméi vannak a férfiúi kötelességeiről(védelmezés).
2015. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, hogy miért tartod vele a kapcsolatot.
2015. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert vannak feléd érzései. Küld el. Ne beszélj vele.
2015. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem már nagyon megszállott viselkedés. Szerintem később is zaklatni fog. Meg kéne szakítanod minden elérhetőséget.
2015. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De pont ő nem dolgozta fel, aki már hónapokkal ezelőtt mondta, hogy már nem érez....

Nem igazán akarok vele tartani a kapcsolatot, de úgy nehéz, hogy a barátnőm is napi szinten másolja miket beszélnek. Bunkó se akarok lenni.

2015. febr. 25. 16:06
 6/15 anonim ***** válasza:

1. miért tartod vele a kapcsolatot?

2. szétmentetek, semmi köze az életedhez a továbbiakban

2015. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg neki, hogy semmi köze hozzá.
2015. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tartod vele a kapcsolatot,akkor ne siránkozz :D
2015. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ellentmondásos az egész pasi... Nem értem mire jó neki hogy megtudta ki az. Aztán ő is találkozik mégis egy szép lánnyal. És most a barátnőmre is haragszok kicsit, hogy miért ad ki infókat rólam úgy hogy meg se kérdez.
2015. febr. 25. 16:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Szép szót nem ért. Könyörög, követeli amit meg akar tudni. Mondtam barátnőmnek jobb ha ő is letörli mert így nem lesz nyugodt életem.
2015. febr. 25. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!