Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet túlzásba viszem, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túlzásba viszem, túl ragaszkodó lennék? Folyt lent!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt, mind a kettőnknek első komoly kapcsolata. Amióta megvan fázva azóta olyan távolság tartó, nem add olyan sűrűn csókot, puszit meg nem is szeretget olyan sűrűn mint korábban. Felhoztam neki ezt de nem tudta megmagyarázni miért csinálja holott a megfázása előtt is kicsit ilyen volt és nem lehet csak arra fogni. Szeret illetve semmi kétség nincs benne a kapcsolatunkat illetően,nem kell neki senki csak én ő ezt mondta . Mindig lesem hogy járjak a kedvében ,megtanultam sütni,főzni hogy tudjam kedvenc ételeit és süteményeit megcsinálni ezzel is kedveskedni neki. Olyan ember vagyok aki szereti kimutatni az érzéseit ezeket fel is vállalom ,ami a szívemen az a számon! Amikor nem tudunk együtt lenni mindig csak írunk egymásnak vagy telefonálunk gyakran egész nap tartjuk valamilyen formában a kapcsolatot. Bújós típus vagyok aki szeret törődni a másikkal. Ezt éreztetem is vele, környezetem szerint túlzásba is viszem és maximálisan megakarok felelni neki plusz ő nem add annyi szeretet,törődést mint én neki. Azt tanácsolták hogy menjek én is olyan "le sza. ...m",laza viselkedésbe de közbe szeressem hogy kiderüljön az hogy ha nem kap olyan sok törődést ő fog e nyitni felém. Néha unalmas is ez hogy gyakran csak én nyitok. .. Járt már valaki így? Mi a véleményetek erről a szituációrol? 22/F és 19/nő

2015. márc. 2. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet "megfojtod" ezzel a túlzott szeretettel úgymond. Menjetek el valahová szórakozni is és ne csak az ágyban heverésszetek, mert nekem is volt ilyen "barátom" inkább csak ismerkedésnek nevezném, hogy folyton-folyvást ha feküdtünk puszilgatott meg harapdálta a fülem, ami ha éppen tv-t néztünk vagy valami már zavaró volt és talán unalmas is. Jó tippet adtak gondolom a barátaid, hogy kicsit vegyél vissza belőle, a kevesebb néha több.
2015. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok a barátommal :( csak ő nem ír sosem... nagyon szeretem, de azt hiszem, ott fogom hagyni. Mások az igényeink és folyton olyan érzésem van, hogy én alkalmazkodom és csak akkor keres, mikor neki van hozzá kedve. Ezt így nem fogom csinálni. Egy másik srác pedig folyton ír nekem és nagyon kedves.
2015. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár milyen nehéz fogd visszább magad,mert rád fog unni! 18/L
2015. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már egy pár darab párkapcsolatom. Aki el vette a szüzességem , avval én is hasonlóan viselkedtem. Le sem tudtam volna tagadni , hogy szerelmes vagyok. Hasonlóan mint te én is szerettem ki mutatni hogy mit érzek. De azért ne szolgáld , ki ne tegyél mindent a segge alá. Nem rossz indulatból , mondom neked ezeket. Attól hogy ő ilyen , lehet hogy nagyon zárkózott típus ha téged ez zavar kommunikáljátok le. De idővel úgy is fogja , mutatni neked ő is. Én nem szeretek bújni , inkább hozzám bújón egy lány. De hát minden ember más. Hidd el nekem pár nő után , te sem leszel ilyen mint most. Kicsikét vegyél vissza , szerintem de ez csak az én véleményem.
2015. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen jártam már igy és nem lett jó vége! Szét is mentünk 7 év után :(.

Kicsit hanyagold de ne vidd tulzásba érd el hogy ő is tegyen érted ne csak te.

2015. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Múlik a szerelem.
2015. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már nem aktuális, de a lány cipőjében már jártam és nem tudok pozitív véleményt írni. Mondjuk nekünk teljesen mások voltak az igényeink az exemmel, mindketten szerettünk csak hosszan sétálni beszélgetés közben, vagy egy órákig ellenni otthon filmezve, lazítva. De ő szinte csak ezeket akarta, én igényeltem a kalandokat, mozgást, közel sem voltam olyan bújús mint ő. Pár hónap alatt már egyenesen idegesített a passzív viselkedése, az állandó rajtam csüngése, a bújása és hogy minden kívánságomat leste, szerintem az ilyen viselkedés minden férfiasságot kiöl egy fiúból. De ahogy írtam ez az én véleményem, én ilyen típus vagyok, ő meg másmilyen volt, és szerintem egy hasonló kapcsolat semmiképp nem tud működni hosszútávon, az igényeknek egyezniük kell.
2018. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!