Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Többi lent.20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Többi lent.20/L

Figyelt kérdés
Barátom van, 3 éve. Mindig jól éreztem magam vele, viszont sajnos kezdem érezni hogy kezd kihűlni a kapcsolatunk, amellett hogy nem vagyok szerelmes jelenleg. Főleg mivel ő pedig, hiába küzdök ellene, egyre kevésbé foglalkozik velem, úgy igazán. Ő jól el van .. Beszélgetni is nehéz vele tartalmas dolgokról, ami engem igazán zavar már. Volt egy srác, akit még előtte ismertem meg, akkor barátnője volt, és volt még egy jó darabig-3 évig össz. azt hiszem. Beszélgettünk és éreztük hogy egymásra vagyunk hangolódva, ezt ő mondta ki, mivel ha nem lenne barátnője..és itt egy jó ideig abbamaradt a beszélgetés. Jóval később rámírt, újra elkezdtünk beszélgetni. Ekkor már barátom volt, neki senkije. Nagyon jókat beszélgettünk, de ha olyanokba kezdett bele ami túlmenne a haverkodásom, csillapítottam mindig. Persze, érezhetően összepasszoltunk.. ekkor már elkezdődött az, hogy laposodott a barátommal a kapcsolatunk, és tudta, hogy szerelmes sem vagyok már. Nem szoktunk rólunk beszélni, csak mindig emlékeztettem hogy barátom van, ugye, és az én érzéseim miatt, oké lehet burkoltan, de nem erőszakoskodott, szóval próbált rávenni, vagyis elhitetni velem, hogy ami nem működik már, úgy hogy nem olyan jó,nem kell erőltetni. A másik, hogy találkozni akart velem, és hogy nem lesz semmi, de persze ezt sem hagytam, hisz a barátomat még mindig szerettem, és ez is átvágás, becsapás lett volna a részemről. Nem éreztem volna jól magam. Aztán a végére már nem bírtam, azt mondtam, hagyjuk így most ezt a beszélgetést. Egy fél évvel később újra rámírt, viszont akkor már nem stimmelt minden. Eléggé átmentem a vicceskedősből túl csipkelődősbe, néha nem is értettünk egyet, és a végén volt valami elszólás ami miatt nem is beszéltünk már. Azóta annyi történt, hogy egyszer megkérdeztük egymástól hogy vagyunk, stb..írt nekem szülinapomon, és ennyi. Nem is akartam akkor erőltetni a beszélgetést. Most viszont, mikor egyedül vagyok, és igazán egyedül is érzem magam, mindig eszembe jut ő, és a régi beszélgetéseink, és elképzelem, milyen szép dolgok lehetnének köztünk, miket élhetnénk át. Belepirulok, de olyan szerelmes érzés..lehet butaság persze, és csak a szeretet hiány beszél belőlem. Egyébként kiraktam múltkor egy képet, belájkolta..de egy régebbit is nem sokkal később.Talán ő is gondol még rám. Nem tudom, de most élnék a lehetőséggel, de már nem lehet.. én meg nem akarok ráírni mizus, ki tudja mi van vele .. múltkor egy lánnyal tett ki közös puszis képet, és lehet csak beégnék. Az se biztos, hogy még elég jó lennék neki. Meg azt se tudnám hol kezdjem. Ti mit tennétek? Verjem ki a fejemből, hogyan? Ráadásul még mindig barátom van és nagyon nem megy nekem az elengedés..akkor sem ment, igaz most már alig tart valami..de még is hosszú ideje együtt vagyunk.

2015. márc. 15. 01:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Látszik,hogy tényleg tanácstalan vagy mert többször szóltál hozzá a saját kérdésedhez mint az összes többi ember együttvéve,de nincs tuti recept a problémádra.Te azt szeretnéd,hogy a jelenlegi pasid változzon olyan férfivá amilyenre te vágysz,de már elég esélyt adtál neki és ő nem képes ezt megtenni.

Persze igazad van,hogy a belső értékek tartanak össze egy kapcsolatot,de nagyon fontos a jó külső is.Ezt csak az érti meg igazán aki nem rendelkezik vele.

Vár rád a boldogság,de másik ösvényre kell lépned és minél előbb mert ezen az úton csak hepehupák várnak.

Bátran használd fel az adottságaidat akkor is ha elsősorban a belső értékeidet akarod megosztani valakivel,aki csúnya az évekig keresgélhet egy rendes társat mert csak sokkal szűkebb körből válogathat,te döntöd el,hogy végül ki mellett kötsz ki,de nem mindegy,hogy három olyan embert találsz aki hajlandó veled ismerkedni vagy háromszázat.

2015. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 biztoshogynembiztos válasza:

Az egyèrtelmû az ìràsod alapjàn, hogy àtlàtod a helyzetet, ès valahol mèlyen nem szeretnèd, hogy a jelenlegi kapcsolatod megszakadjon.Nem könnyû helyzet valóban.

Megoldàs lehet mèg, ha megpròbàlod megèrteni ragaszkodàsod, ami valòjàban nem màs, mint önmagunk hiànyèrzetènek a kivetìtèse.Amikor szeretnek tèged, az valahol szeretetre sarkallhat.Amikor szeretsz, egyúttal önmagadat is szereted.Amikor ragaszkodsz, azokat a pillanatokat vàgyod, amikor megbèkèlhetsz önmagaddal, amely pillanatokat màr megtapasztaltàl pàrodon keresztül önmagadból.Vonatkoztass el a múlttól, a múltban törtèntektõl, így tisztàbban làtod majd mit szeretnèl.

Nèha tesztelgesd az ellenkezõjèt annak amit gondolsz önmagaddal kapcsolatban.Sok hasznos dolgot tapasztalhatsz!

2015. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!