Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A párommal az összeköltözésnél tervezzük vagyis inkabb csak beszélünk róla (6 és fél éve vagyunk együtt) .. és ezt úgy gondolja hogy nagyon korai..meg hogy szeretne az anyjáéknak segíteni mivel van földjük mert hogy az apja már nem bírja ...most ezzel így mit kezdjek? én már a felesége akarok lenni meg vele lenni ... de így lehetetlen...
2015. febr. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze a "apósodék" közelébe.
2015. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt nem szeretném
2015. febr. 5. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő ezek szerint ragaszkodik a szüleihez. Mikor tavaly apám elültetett két facsemetét (barack és szilva) a kertbe (62 éves), megkérdeztem, hogy mégis mi a terv, ha már most fáj a háta. Elültette nekem, hogy majd én szedjem le a gyümölcsöket? Azt mondta igen, elvárja, hogy segítsek. Közöltem, hogy nem fogok, magának ültette el őket, ne tervezzen nekem plusz munkát.


Az, hogy valakinek van földje, kertje, még nem jelenti azt, hogy nekem is "be kell szállnom a bizniszbe". Ha nem tudja gondozni, adja el, hagyja békén, füvesítse be. 6,5 év után tényleg elvárható lenne, hogy összeköltözzetek (feltételezve hogy nem 23-24 évesek vagytok). Volt az ismerősök között egy pár, 9 éve voltak együtt, 30 évesek voltak már, hiába éltek együtt, a pasi közölte, hogy nem akar házasságot, a nő meg már évek óta készen állt rá, szeretett volna gyereket is. A szerelem és a szeretet nem feltétlenül jelenti azt, hogy tényleg ő lesz az igazi, akivel össze akarod láncolni az életedet. Ha ennyire függ a szüleitől, ennyire akar segíteni nekik, mellettük akar maradni még akkor is, ha 70-80 évesek lesznek, vagy alkalmazkodnod kell és elfogadnod, tényleg a közelükbe költözni, vagy megbeszélni ezt a pároddal, hogy ez így nincs rendjén.

2015. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. adta a tökéletes választ
2015. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!