Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik osztaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik osztalytarsamba, mit tegyek? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Beleszerettem az osztalytarsamba, es nem hagy nyugodni az erzes. Nem tudok miatta aludni sem. Ha tudok, akkor is vele almodok. Eloszor meg csak baratomnak tekintettem, de szerelmes lettem bele. Nem tudom, hogy kolcsonos-e az erzes, de mindenkeppen szeretnem kideriteni. Szerintetek hogy kellene kozelitenem fele, hogy ezt megtudjam? Ha zavar valami, megkerdi, hogy miert. Ha mondok neki, vagy ora kozben egy viccet, azon nevet, es neha azt is mondja, hogy hulye vagyok. Nem tudom, hogy jo, vagy rossz ertelemben mondja-e. (Ha lesz ra alkalmam, megkerdezem.) Sokszor megszolit, es viccelodik rajtam. (Termeszetesen nem durva viccek.) Egyszer voltunk kettesben, es az is jo volt, jol elvoltunk, sokat nevettunk. (Ez volt eletem legjobb 1 oraja :) )Kozkedvelt szemely, igy mindig beszel vele valaki, es nincs alkalmam, se batorsagom felrehivni. Annyira felek hogy kinevet, es elmondja a tobbieknek. Annyit tudok, hogy bir engem. Kepes lennek gyokerestul megvaltozni csak hogy szerelmes legyen belem. (kiveve ha most is az, amit ketlek.) Nem hinnem, hogy olyan csunya vagyok. Igen, azt elismerem, hogy nem vagyok egy langesz, de nem hiszem, hogy ez akkora baj lenne, mert ezen lehet segiteni. :) Ez az utolso evunk az altalanosban, es ugyis elvalnak utjaink, igy ha ballagas utan kozlom vele akkor sem lesz vesztenivalom. Koszonom aki elolvasta, es rendes,ertelmes valaszt ad. (Bocsanat hogy nincs ekezet) 14/L

2015. febr. 10. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megvaltozz azert hogy megszeressen! Akkor nem teged fog szeretni, hanem azt, akit lat benned.
2015. febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, ment a zoldpacsi. ;)
2015. febr. 10. 02:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig mindenki megvaltozik egy kapcsolatban. De nem szabad a ló másik felére tullendulni. mert igazán magadnak teszel rosszat, nem lehetsz önmagad. Szerintem mivel fiú, rendes akkor ha elmondom neki s megkered hogy ne mondja el senkinek akkor be fogja tartani. Esetleg ha privátban többet elmondanal akkor még segíteni is tudnék. . (gondolom nem szeretnéd mindenkinek elmondani csak aki tud segíteni.)

Kérlek ne adj zöld pacsit csak pirosat, azt gyűjtöm :)

2015. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. :) Irok privit es ha tenyleg ugy gondolod, hogy tudnal segiteni, akkor szivesen meghallgatom a tanacsaid es elmondok tobbet. De ha nem kell zoldpacsi, hat legyen. :c
2015. febr. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!