Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Feladjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Feladjam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 évet jártam egy fiúval.. 2 hete szakítottunk, viszont egyfolytában beszélgetünk közben, azthittem hogy van még remény..Mikor velem van mindig kéri, hogy ölelgessem. Azt mondja, hogy nem érdekli, hogy kivel ismerkedek viszont mikor mondom neki, hogy megyek valakivel valahova mindig kérdezi, hogy kivel. Ha nem mondom meg persze megsértődik.Tegnap azonban 2 barátom beszélgetett vele és azt mondta nekik, hogy nem akar már tőlem semmit. Viszont ő nekem ilyet nem mondott. Ma vettem a bátorságot és találkoztam vele, majd megkérdeztem, hogy mit is akar. Nem válaszolt és hazament. Felhívott utána 1 órára és telefonban is megkérdeztem, válaszadás helyett rámnyomta a telefont. Szerintetek mit akarhat?

2015. márc. 28. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem olvastam de ne ad fel
2015. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem csak tőlem függ, az a baj. Fogalmam sincs mit akarhat és nem is hajlandó elmondani...
2015. márc. 28. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. Ha van egy kis eszed, többet nem beszélsz vele.
2015. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Énis ezen gondolkozom, hogy lehet hogy jobb lesz ez így. Barátként úgysem tudunk egymás mellett megmaradni mert mindig kéri, hogy öleljem át.. Aztán hogy csókoljam meg.
2015. márc. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!