Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most akkor konkrétan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor konkrétan hogy is van? Normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok már 3,5 éve, amióta ismerjük egymást, megbeszéltük hogy ő nem érez tobbet barátságnál.

Tegnap este SMS eztünk egy kicsit, rákérdeztem hogy mi volt az ami miatt igazából köztünk sosem lett semmi

"Nem tudom.. De en nagyon szeretlek téged. Nem tudom mi lenne velem ha elveszítenélek. De ez az évek során alakult ki. Es nem szerelem. Szeretet. Ami jóval erősebb kötődés. "

Ez volt rá a válasz.

Aztán megkérdeztem hogy mit reagált volna hogyha az este mikor találkoztunk (napi szinten találkozunk) megcsókoltam volna.

"Nem tudom mi lett volna de Megijednek de majd egyszer kipróbáljuk"

Na most akkor ez mi? Mégis érezhet valamit? Vagy ez hogy jott neki hogy majd kipróbáljuk?

Most a tavaszi szünetben egyedul leszek itthon, lehet hogy fog itt aludni.

18/F

17/L



2015. márc. 31. 15:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

2: Ezt elmagyarázod? Ha valaki a barátom, és viszonzatlan szerelem van köztünk, akkor az miért is szünteti meg a barátságot? Nem értem. Mind2 helyzetben voltam már, és sosem gondoltam, hogy egy barátságmegszüntető ok.

Ha 10 nem lehet, akkor 8 se legyen? Nem értem.

2015. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát papa, én is ilyen cipőben járok,csak itt a csaj fiatalabb 18/L én 25/F ,mindent megpróbáltam már, de maradtam lelki szemetes, úgy hogy én ezt a "fiú- lány " barátságot kezdem felszámolni semmi értelme, most vagy lessz egy komoly kapcsolat vagy semmi, mert te soha nem fogsz tudni barátként nézni rá, és egy idő után megorulsz, allitsd őt válaszút elé, aztán majd írd meg hogy alakul :)
2015. jún. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 gida6 válasza:
Ha nem szeretsz bele valakibe az első hàrom percben,soha nem is fogsz.A csaj élvezi,hogy rajongsz érte.Sosem fog beléd szeretni,csak most épp kicsit magànyos,ìgy lehetsz az egyszemélyes rajongói klubjànak a tagja.
2015. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Utolsóval egyet kell értenem
2021. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!