Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most akkor konkrétan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor konkrétan hogy is van? Normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok már 3,5 éve, amióta ismerjük egymást, megbeszéltük hogy ő nem érez tobbet barátságnál.

Tegnap este SMS eztünk egy kicsit, rákérdeztem hogy mi volt az ami miatt igazából köztünk sosem lett semmi

"Nem tudom.. De en nagyon szeretlek téged. Nem tudom mi lenne velem ha elveszítenélek. De ez az évek során alakult ki. Es nem szerelem. Szeretet. Ami jóval erősebb kötődés. "

Ez volt rá a válasz.

Aztán megkérdeztem hogy mit reagált volna hogyha az este mikor találkoztunk (napi szinten találkozunk) megcsókoltam volna.

"Nem tudom mi lett volna de Megijednek de majd egyszer kipróbáljuk"

Na most akkor ez mi? Mégis érezhet valamit? Vagy ez hogy jott neki hogy majd kipróbáljuk?

Most a tavaszi szünetben egyedul leszek itthon, lehet hogy fog itt aludni.

18/F

17/L



2015. márc. 31. 15:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, légyszi ne haragudj meg rám, de szerintem csak erősen barátzónában vagy és maradsz is valószínűleg. Nem érdemes azon spekulálni hogy mit tenne meg veled csak mit nem mer stb. Ez a lány teljesen tisztában van azzal hogy oda vagy érte, ő pedig kényelmesen érzi magát így melletted. Ha össze is melegednétek akkor majd jönne amit előttem is írtak, hogy félti a barátságotokat. Oké, ez mind szép és jó amíg be nem jön egy másik fél nála a képbe akinek a csókjára majd rögtön ugrik mert szerelmes lesz mint állat, te pedig ugyanúgy fontolgatod a miérteket mint jelenleg.
2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
A barátságotoknak előbb utóbb vége,ha már tduja,hogy szereted. De ebből tovább lehet lépni,ha mind a ketten akarjátok,és tökéletes a kapcsolatotok amúgy. Barátságból könnyen lehet szerelem. Fordítva,soha.
2015. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2015. máj. 17. 21:29
 14/24 A kérdező kommentje:
Itt fekszik mellettem, segítek neki a matek háziban, megcsókolhatom szerintetek?
2015. máj. 17. 21:40
 15/24 anonim ***** válasza:
megcsokoltad?
2015. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nem,mert kb mikor esélyem elhetett volna rá, fater bejött a szobámba és azonnal kiosztott kb egy fél napra való feladatot! :(
2015. máj. 29. 22:30
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész nagyon tinis.
2015. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd meg végre! :)
2015. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ma elutazott egész hétvégére, jövőheten szombaton pedig egész nyárra elutazik így tegnap éjszaka még nagy bucsúzkodásba kezdtünk, megöleltük egymást, aztán megpusziltam először a nyakát, aztán az arcát utána megpróbáltam megcsókolni is, de egy kicsit mindig elfordult így csak a szája szélét sikerült egy kicsit megpuszilnom. Aztán nagy beszélgetésbe kezdtünk hogy nem tudjuk mi lesz velünk egymás nélkül egész nyáron mikor már egy ilyen hétvége is elég strapás hogy távol vagyunk egymástól! :(
2015. jún. 5. 21:11
 20/24 anonim ***** válasza:
Kéne közeledned (érintéseket kapni tőled), mert csak abból kap infót arra nézvést, hogy fiúként milyen vagy. Érted? Nők nem a vizualitásból kapnak infót erről, hanem az érintésből. Ha megmasszíroznád a hátát, talpát, simogatnád a haját, arcát, hátát, fognád a kezét, meg tudná érezi, hogy vonzódik-e hozzád.
2015. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!