Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem barátnőmmel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem barátnőmmel, és úgy vettem észre, nyomul rá valaki. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A veszekedés már a levegőben lógott hetek óta, hát most megtörtént. Egy hete nem igazán beszélünk, maximum rövid mondatokat, és elég látványosan rányomult egy gyerek. Nem tudom, hogy mit tehetnék, de tartok tőle, ha a gyerek tovább folytatja, akkor itt gondok lesznek.
2015. ápr. 2. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza a barátnődet. Ha nem tűnik úgy mintha szeretné a dolgot akkor ennek vége. :/
2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
laposra kéne verni a gyereket, szerintem ez lenne a jó megoldás
2015. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáltál a barátnőddel tisztázó beszélgetést kezdeményezni? Mégse kéne hagyni, hogy a vita után így elmérgesedjenek a dolgok. Minél tovább csináljátok ezt, annál jobban elhidegültök egymástól.


Ennek ellenére, ha alapból jó a kapcsolatotok, nem gondolom, hogy bármiféle veszélyt jelentene a gyerek. Neked sem gondolom, hogy miatta kéne elsősorban aggódnod, hanem azon, hogy kibéküljetek a barátnőddel! Bár nem tudom, min vitatkoztatok és ki a hibás, ki mit vétett. De így legalább jobban érzed, hogy elveszítheted őt, ha nem változtatsz, változtattok.


Sok sikert kívánok, remélem, minden oké lesz veletek! :)


22/L

2015. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!