Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pszichológushoz kéne fordúljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológushoz kéne fordúljak ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még sosem volt barátnőm. 5 éve tetszett meg egy lány, de ő nagyon. Nem jöttünk össze csak közel álltunk egymáshoz, csak aztán elrontottam, elveszítettem. ez volt 4 éve. De nem tudom elfelejteni, nagyon szeretem. Ma már egy senki vagyok hozzá, de rajta kívűl senki sem tetszik, egy lányhoz sem vonzódom, csak ő. Mással nem tudom elképzelni a kapcsolatot. Sose buliztam, koncerteztem, lógtam haverokkal, ittam stb... mióta nem vagyok sulis (1 éve) azóta itthon vagyok, és csak rokonokhoz, boltba járok el csak. Barátaim sincsenek. De őt az életemnél is jobban szeretem.

2015. ápr. 10. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a csaj a lényeg itt, hanem te. Tanulni kéne vagy dolgozni, kezdeni valamit. Embereket megismerni, élni.
2015. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég időt pazaroltál rá,lépj túl rajta,gondolom nem akarsz egész életedben ezen keseregni.
2015. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap azóta is rá gondolok, senki másra, róla álmodom, hajlandó vagyok egész életemben ezt csinálni, csak ne fájna.
2015. ápr. 10. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ennél az életnél egy csokor parlagfüvet is könnyebb szeretni...

Kezdj el élni, tanulni, munkát keresni, vagy valami hobbit, mert teljesen be fogsz csavarodni.

2015. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már elfogadtam, hogy rajta kívül senki más nem lesz az életemben, csak a depresszió tönkretesz. Már gyomor és szív problémáim vannak a stressztől, azt se bánnám ha az vinne el. Az az idő amit vele töltöttem értelmet adott az életemnek, most már jöhet bármi nekem mindegy. Már kettő lányt is vissza utasítottam. :/
2015. ápr. 10. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Rajtad nem segít a pszichologus.Tudod te is a probléma okát.De ha nem akarsz rajta te magad változtatni,marad az önkinzás.-Egyébként,ha összejött volna annó,egy ídő után ugyis meguntad volna :)
2015. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rékcsi ***** válasza:
A pszicholófus igen is segít! Nagyon sok ingyenes pszichológus van, akiket felkereshetsz. Már alapból az segíteni fog, h megtöröd ezzel a napi rutint és más hova is elmész :)
2015. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Hát, ömm, mondjuk dolgozz.
2015. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Attól még hogy MÁSOKKAL ismerkedem, vagy dolgozom, attól még nem törlődik ki a múlt, nem megy el az eszem, hogy be tudjak visszaemlékezni. Lehet a társalgás alatt, vagy a munka alatt nem rá gondolok, de utána igen, elalváskor, felébredésnél egyedüllétnél.

Egyébként azért nincsenek barátaim s nem dolgozom meg járok el sehova, mert erős agorafóbiám van, félek attól a helyzettől, ha sokan vesznek körbe, akkor rosszúl leszek. Ehhez elég ötnél több ember is. Igaz már kapcsolatot sem akarok, mert egyáltalán nem vagyok rá alkalmas.

2015. ápr. 10. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lépsz semmit mit vársz? Kifogásokat találni mindenki tud...
2015. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!