Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Alapesetben optimista vagyok,szeretem jónak látni a dolgokat,nagyon ritkán van máshogy.Megismertem egy fiút,hamar bele is szerettem,ő is belém,és most leszünk 2 hónaposak.Na de a probléma...

A srác ha úgy tartja nem bánik velem jól,ha olyan kedve van.Ő ilyen.Nem ír,nem érdeklődik felőlem,el van magával.Aztán amikor észreveszi hogy bajom van,nem érti.

Ez csak pár napig tart aztán ő a hős szerelmes.

Kérdem én,18 éves lány,mégis mi a fenét tegyek,ha szeretem,és elvileg ő is,de ez nekem mégis rossz?Vannak napok amikor azon gondolkozom,hogy egyedül boldogabb voltam.Aztán persze meg dehogyis.

Köszönöm előre is,szép estét.



2015. ápr. 12. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó. Mondd el neki, hogy neked így rossz, mit kéne változtatni. Ha nem változtat... akkor meg jobb volt egyedül.
2015. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szabáj hogy a fiúnak kell írni a lánynak lehet fordítva is!
2015. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, velem is ez a szitu.

Az a baj, hogy a barátom olyan, hogyha a környezetében történik valami, ami miatt kicsit rosszkedvű lesz, kivetíti rám, vagy csak szimplán "hidegen" viselkedik.


Napokkal később meg bombáz üzenetekkel, hogy mennyire hiányzom, mennyire szeret, én vagyok élete párja... Én sem értem. :D


22/L

2015. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy én nem írhatok rá,csak pont ahogy az utolsó is írta,hidegen hagyom...:D az a baj hogy bizonytalan tipus vagyok,rögtön arra gondolok hogy velem van baja,közben meg ő is mondja hogy ilyen mindenkivel.
2015. ápr. 12. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem?Rendszeresen vannak ilyen kérdések,hogy a párom szeret és minden szuper csak...

Alap dolgok nem teljesülnek egy kapcsolatban az egyik fél részéről akkor,hogy mondhatja a másik azt,hogy jól megvagyunk?Dehogy vagytok.Olyan párt kell keresni akit érdekel,hogy mi van veled.

2015. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vicces,most én is elnevettem magam már de már el is érkezett a megbános szeretlek időszak...:DDDDDD náluk ez eddig tart,köszönöm a válaszokat!!!
2015. ápr. 12. 23:37
 7/8 A kérdező kommentje:
szakított velem.:)
2015. ápr. 20. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kérdező. :(
2015. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!