Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj, ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy kapcsolatban nekem igenis számít a pénz?

Figyelt kérdés

A pasik elvárják egy nőtől, hogy legyen szép, csinos, értelmes, aranyos, és kedves. Akkor miért olyan nagy baj, ha nekem meg a pénz számít? Természetesen nem attól szeretek bele valakibe, mert gazdag. Csupán azért van egy anyagi szint, amit fontos, hogy elérjen. Hogy el tudja tartani magát, hogy ne kelljen állandóan a pénzt számolgatni, vajon elég-e. Hogy meg tudjon hívni néha(természetesen nem állandóan!) egy étterembe.

18l



2015. ápr. 19. 12:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ezzel baj, te ki mered mondani, amit más csak gondol:)

21L

2015. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem teljesen normális ahogy gondolkozol, én is így gondolom.

A nő vigye a háztartást (elsősorban), mellé válalhat munkát de a férfi hozza leginkább a pénzt a családba

2015. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
20%

Sose voltam étterembe.Te voltal? Magyarban ilyen joil kerestek?

Megis mindig sir a Magyar ember -_-

2015. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
71%
valahol jogos! de magyarország az szegény ország az átlag fizu 70.100 ezer forint az mire elég 1 embernek? semmire se túl felszines vagy
2015. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
80%

És te 18 évesen mit csinálsz? Keresel pénzt?


Amíg nem arról van szó, hogy a pasinak eltartania a nőt a 2 szép szeméért és amíg a nő is dolgozik addig nincs gondom ezzel.

Az meg már nagyon unalmas egy szöveg h a nő vezesse a háztartást...nem menjen ő is és dolgozzon keressen ő is pénzt.

2015. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lenne jogos elvarasod, ha keresokepes ember lennel. De meg csak egy 18 eves taknyos vagy, mirol beszelunk? :D Sikeres presztizshazassagot!!!
2015. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Járok diákmunkára, szóval nem büdös a munka :P

És egyébként ez nem zárja ki azt, hogy a férfi legyen megfelelő anyagi helyzetben. Ha már én is odateszem minden téren, akkor szerintem jogos, ha vannak bizonyos elvárásaim :)

2015. ápr. 19. 12:09
 8/49 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már nincsen ez a férfi tartja el a nőt dolog... és hogy ő hozza a legtöbb pénzt...jah persze azt együtt vagytok kidob és mit fogsz csinálni??? pislogsz rá a kedvességeddel? ott fogsz maradni pénz nélkül. És sztem egy nő is meghívhatja a férfit étterembe... hol élünk, hogy a nőnek nem kell úgy keresnie és a férfi hozza a pénzt??
2015. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Ma már a nők többsége is szépen eljár dolgozni és pénzt keres.

Különösebben nincs gondom ezzel mert max nem jövök össze ilyen nővel.

Olyan kapcsolatra meg nincs szükségem ahol a nő háztartásbeli és csak én keresek pénzt.

2015. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem azt várom, hogy tartson el, csak legyen stabil ebből a szempontból.Persze, ha én felszednék 10 kilót az már egyből baj lenne. Szóval most akkor hogy is van ez? :) És étterembe meg nem hívnék meg egy pasit, az biztos.
2015. ápr. 19. 12:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!