Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak en nem ertem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en nem ertem?

Figyelt kérdés
Sok ember itt panaszkodik, hogy a baratnoj, pasije ezt meg ezt csinalja. De teljesen kis apro baromsagokon akadnak fent, ahelyett hogy orulnenek, hogy akad olyan lany, fiu aki szereti oket.

2015. ápr. 20. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülnek, hogy szereti őket, de van egy ilyen nagyszerű oldal, ahol mindenfélét meg tudnak kérdezni, amit amúgy mástól nem és élnek a lehetőséggel. Én is imádom a barátomat, mégis megkérdeztem, hogy hogy érjem el, hogy megigazítsa az összenőtt szemöldökét, hogy jobban nézzen ki.
2015. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tudod valakinek el kell mondaniuk és ha itt leírják úgy érzik elmondták valakinek, valaki foglalkozik a problémával...aztán lezárják és vége...
2015. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

xd nem szeretnek prosztonak tonni de ennyi erovel arra is kerhetted volna hogy borotvalja le

de komolyan ha nekem lehetne baratnom nem orokke az utan kajtatnek hogy kivel beszelget es a facebookjat se turnam at mint itt egyesek

2015. ápr. 20. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt én se hittem el, amíg nem lett valakim, de összejönni valakivel egy dolog. Megtartani viszont! Néha az ember a legkisebb dolgokra is rá tud parázni. És akkor jól esik kiírni magából meg hátha kaphat valami tanácsot...
2015. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3-as: neked is lehetne barátnőd ha tennél érte :)
2015. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hat en hagynam hogy amig nem vagyunk egyutt had elje a sajat kis eletet csak ne csaljon meg
2015. ápr. 20. 16:49
 7/11 A kérdező kommentje:

azt mar megprobaltam sokminden probaltam tenni de nem jott ossze

bar vannak olyan dolgok mikor latom lehet talan jobb is egyedul

2015. ápr. 20. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azon szoktam kiakadni, amikor felteszik a kérdést: "A barátom/barátnőm azt mondta ... Mit jelenthet?"

Nem, hogy tőle kérdezné meg a hülyéje, hanem tőlünk várja a választ.

2015. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha semmi nem elég jó, ha túl jó akkor biztos van valami probléma...ha nem jó akkor meg az a gond.
2015. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hat igen az meg a masik bar lehet attol felnek hogyha kenyes a tema nem oszinte valasz erkezik
2015. ápr. 20. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!