Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Családos férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Családos férfit szeretek. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök, de beleszerettem egy családos férfiba. Úgymond szerelem volt első látásra. Sokáig csak néztük egymást (abba a kávézóba jár, ahol dolgozom), aztán végre elkérte a számom és találkoztunk. Minden annyira könnyen ment, nem voltak kínos csendek, egy hullámhosszon voltunk, mintha ezer éve ismertük volna egymást. Azt tudni kell róla, hogy sportoló, és a családja nem is ebben az országban él.. Úgy alapítottak családot, hogy nem élnek együtt.. (És nem felesége van, hanem barátnője, és 2 kicsi gyerek ) Ez nekem nagyon furcsa, mert kérdem én, a család miért nem költözik ide hozzá? Magamból kiindulva én mennék vele mindenhova, hiszen ha igazán szeretek valakit, nem tudok élni nélküle. Ő ha visszamenne az országába, nem tudná a karrierjét folytatni, mert ott ezt nem fizetik meg. A család néha eljön hozzá, és láttam már őket együtt, de sosem mosolyogtak.. Nekem meg mindig széles mosollyal köszön és jó kedve van. Na és már kb 4 hónapja találkozgatunk, és sokszor gondolkoztam már rajta, hogy ő csak kihasznál.. Viszont a tettei nem ezt bizonyítják. Nagyon kedves, túl kedves ahhoz, hogy ez csak játék legyen a részéről. Mindenre emlékszik, amit mondok neki, érdekli, hogy mi van velem. Puszilgat, ölelget, és van, hogy csak a kezébe fogja az arcom, és csak néz és mosolyog.. De nem mond semmit.. Úgy érzem, hogy ő is kezd érezni irántam valamit, csak a család miatt visszafogja magát. Kérdezte már többször, hogy én mit akarok tőle. Én mindig csak azt mondtam erre, hogy ott van a családja.. De aztán azt kérdezte, hogy mi lenne, ha nem lenne? Nem értem, hogy miért kérdez ilyeneket, amikor ő meg nem mond semmit az érzéseiről. Most viszont vége az idénynek, és haza kell mennie kb 2 hónapra, és azt se tudjuk még, hogy visszajöhet-e ide ehhez a csapathoz. Szóval kezdek kikészülni..Én bevallottam neki, hogy beleszerettem. Erre ő a családját hozta fel.. De láttam rajta, hogy valamit nem mond el.. Aztán vagy ezer puszit adott az arcomra, a homlokomra és a kézfejemre is. Nem tudom mit csinálhatnék. Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de én már sokszor elképzeltem magam előtt az "igazit", és úgy érzem, hogy vele minden apró kis részlet stimmel. Sosem éreztem még ilyet egy férfi iránt sem. De nem mondhatom neki azt, hogy hagyja ott a családját.Ezt neki kell eldöntenie. A kérdésem az lenne, hogy mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Szerintetek lehetséges az, hogy tényleg érez ő is valamit? Hogy lehet ezt lezárni, amikor én úgy érzem, hogy ő az igazi? Nem tudom elképzelni azt, hogy soha többé ne tudjak róla.. Megszakad a szívem. :(

2015. ápr. 29. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Asd el magad foglalt pas

Kerdem en nyomorek vagy ronda vagy budos hogy szabad pasit nem talalasz ???

2015. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Omba: igen, én sem nevezném őket családnak. Pedig imádja a gyerekeit, mégsem tesznek semmit, hogy együtt éljenek.

Én mostanában nem keresem őt, de ő hívogat, hogy találkozzunk. Legutóbb azt mondta, hogy ha meglátna egy másik férfival, nem bírnám ki és elküldené a férfit..

2015. máj. 18. 13:10
 13/15 A kérdező kommentje:
*bírná
2015. máj. 18. 13:11
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el... Válts munkahelyet ha tudsz!!!

Most még el tudod felejteni hidd el jobban jársz ha hagyod a fenébe...

Mindezt mondom úgy, hogy 1 évig voltam szerető... a férfi a férjem lett, van egy közös gyerekünk plusz két mostoha gyerek... Egy pokol az életem... Mielőtt meglett a közös gyerekünk megpróbáltam elhagyni, de nem ment... Gyötört a lelkiismeret, hogy miattam ment szét a család a gyerekek velünk vannak most meg itt hagyjam egyedül a gyerekekkel...

Így "inkább" lett egy közös gyerekünk akit imádok ő a mindenem... a férjemmel akivel azelőtt lángolva szerettük egymást csak élünk egymás mellett és ott a két mostoha gyerek akiket az anyjuk évek alatt teljesen ellenem fordított és pokol az életem...

menekülj!

2015. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PearlDiver ***** válasza:

"Szerintetek lehetséges az, hogy tényleg érez ő is valamit?" - a leírtak alapján ez egy elég naiv kérdés, teljesen egyértelmű, de ezt szerintem valahol te is érzed...


Szerintem ebben a helyzetben az a korrekt, ha hagyod, hadd jusson dűlőre a családjával. Az, hogy így udvarol neked, jelzi hogy a barátnőjével valószínűleg nincsenek rendben a dolgok. Ő viszont megérdemel annyit (a gyerekeik pláne), hogy együtt megbeszéljék, mit tudnak csinálni. Megoldják a problémáikat, vagy belátják hogy már nem szeretik egymást és különválnak. Te nyugodt lelkiismerettel csak itt léphetsz be a képbe.


Engem is érdekelne egyébként, hogy hány éves, milyen nemzetiségű és mit sportol.

2015. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!