Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem mindenkinek jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem mindenkinek jön el a szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék kapcsolatot, 18 vagyok..

de hogyan kell ismerkedni?

mi kell a szerelemhez?

mert szerintem alkalmatlan vagyok rá.

nem vagyok gazdag sem, nem vagyok kigyúrt, és nem vagyok az a pasi, aki minden tökéletes elvárásnak megfelel, sosem volt barátnőm még... komolyabban nem, szeretnék komoly kapcsolatot, hogy legyek szép, hogy érjem el, hogy egy ilyen csúnyába, mint én belém szeressenek?

mik a nők elvárásai?



#szerelem #szív #nem létező szerelem
2015. ápr. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
mindenkinek eljön a szerelem, most azzal a közhellyel tudok szolgálni, hogy valóban az talál meg téged, nem te őt. az a személy, akiről az első pillanatban érzed, hogy "ő az" akkor fog betoppanni az életedbe, amikor nem is számítasz rá :) hidd el, hogy te is meg fogod ismerni ezt az érzést, és valahol ott van az a lány, aki téged fog szeretni. nem a külsőn múlik, nem azzal fogod megtalálni azt, akivel kapcsolatot tudsz kialakítani. tudom, ebben a korban mindenki úgy gondolja, hogy a külsőn múlik minden, de ez hazugság, és ezért van teli a világ magányos, önbizalom hiányos emberekkel. benned is vannak olyan értékek, amik másban nem, egyedi, különleges személy vagy és a párod is ott van valahol, és meg fogjátok találni egymást :) fel a fejjel :)
2015. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy jön el mindenkinek a szerelem. Az kb olyan mint a társadalom felépülése. Nem lehet mindenki király és nem lehet mindenki aranytálból meg lustálkodhat egész nap.


Én már közelebb vagyok a 30hoz mint a 20 hoz, de még nem voltam szerelmes, arról meg hogy legyek esélyt se látok, az meg hogy viszonozzák is, na az kb lehetetlen kategória.

2015. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most én is önbizalomhiányos szerencsétlenség vagyok. Nem számít a külső... Annak aki szeretni fog, nem. Csak ki kell várnod, hogy boldog lehess. Legalábbis ez lenne az alapelv. De mindig az jön ki, hogy kevés vagyok. És nem jó ember. Szóval igen, van akinek nem jön be a szerelem. Élő példák vannak. De mindig a remény hal meg utoljára. Hát remélj.
2015. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néhány dolgot meg kell tenned, hogy eljöjjön a szerelem:

1: hagyd abba az önsajnálatot. Senkit nem érdekel.

2: szedd össze a JÓ tulajdonságaidat. Ezeket kell kiemelned az ismerkedésnél, és persze fejlesztheted is őket egy kicsit. Kereshetsz újakat is, amelyeket szintén fejleszteni tudsz!

3: szedd össze a rossz tulajdonságaidat. Ezeket NE emlegesd az ismerkedésnél, és persze igyekezz megszabadulni tőlük!

2015. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!