Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátomról kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról kiderült hogy drogos. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én próbálok neki segíteni, de nem hagyja. Pedig annyira szeretem és régen olyan kedves volt meg minden. Teljesen a padlóra kerültem és félek, ha ez sokáig megy így tovább, teljesen megőrülök.

2015. máj. 4. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Őrülj meg
2015. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akar változtatni, hagyd el.
2015. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Hát aki drogos,az mindig is drogos marad.
2015. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Szakíts vele.. megkeseríti az életed. Most nehéz, később megköszönöd.
2015. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:
62%

hagyd ott bármilyen fájdalmas is

sose fogod tudni leszoktatni és csak rosszabbodik

és

rámész te is

2015. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy drogos? Milyen drogot használ milyen gyakorisággal? Bunkó veled? Vagy csak félted őt?
2015. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem mondja, hogy milyet használ és milyen gyakran, azt is hogy használ csak véletlenül tudtam meg. Nem bunkó kifejezetten csak....nem ő, és igen, nagyon féltem.
2015. máj. 4. 22:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel vele voltál, amikor rászokott a drogokra, ezért félő, hogy nem fogod tudni neki soha megadni azt, ami hiányzott neki, és ami miatt a szerhez nyúlt. Viszont ha vele maradsz, akkor ez már csak rosszabb lesz.
2015. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem minden drogos marad drogos,ha ő le akarszokni róla és kap hozzá segitséget akor lefog tudni mondani róla.Elenben ha ő nemveszi észre nem akar változtatni ,senki kedvéért nem foja.leteni.
2015. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Azonnal dobd ki. Ha esetleg átmenetileg le is szokna, azért tudd, hohy drogos gyenge ember, nincs akaratereje, szarik a világba, az első komolyabb akadály láttán megint valami cucchoz nyul majd. Csak tönkreteszi azokat, akik közel állnak hozzá.
2015. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!