Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/hölgyek nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek nektek mennyire fontos a párválasztásnál a kiszemelt anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Milyen elvárásaitok vannak ilyen téren? Fontos hogy az illető tehetősebb legyen? Őszinte válaszokat szeretnék! :)
2014. aug. 17. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eléggé fontos, mivel ha hosszabb és komolyabb kapcsolatban gondolkozom, akkor jó érzés ha tudom, hogy a páromnak nincsenek anyagi gondjaim.
2014. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Fontos nekik...
2014. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztat mások anyagi helyzete.
2014. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tehetősnek lennie, viszont lehetőleg ne húzzon le és azért legyen velem, mert van pénzem. Nem azt mondtam, hogy ő fizessen mindent, ne értsétek félre.

18/L

2014. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Számomra nem fontos, hogy anyagilag tehetős legyen, viszont nem tudnék olyan emberrel összejönni, akinek a nagyon kevés elegendő, akinek annyira alacsony az igénye, hogy beéri a nagyon kevéssel (létminimummal pl.), mert akkor valószínűleg hiányzik belőle az a kurázsi, az az életerő és talpraesettség ami számomra KELL hogy legyen egy férfiban.
2014. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a pénzhez és egzisztenciával kívánok együtt élni, hanem egy személlyel.
2014. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kerida ***** válasza:
100%

Nem. A személyiség és a munak kérdéskörhöz való hozzáállása az ami számít, de 100x jobban, mint a háttere (anyagi).


Sokra megyek egy gazdag férfivel, ha életképtelen. Viszont ismerek egy férfit aki nagyon szegény, de becsületes és sok dologhoz ért, igazi kis ezermester és ezért szívesen hívják az emberek, hogy a ház körüli munkákat segítse... a számítógépektől a falazásig sok mindenhez ért. És azért, hogy a feleségét és a lányait eltartsa ezért, megy is mindig ilyen munkákra... és én azt a nőt sokkal szerencsésebbnek tartom. Azzal a férfival megütötte a főnyereményt.


A vagyon egy nagyon illékony dolog. Sosem lehet tudni mit hoz az élet. Én pedig egy olyan férfit akarok magam mellé, akivel a rosszban is együtt tudok élni, nemcsak a jóban.


És ezért számít nekem leginkább a hozzáállása, hogy nem rest és lusta, hanem törtető. Mert vele szegény sem azon fogok kattogni, hogy éhen halunk, mert csak én teszek a jóért.

2014. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném, ha tudnánk együtt haladni. Szóval pl. ha kb. annyit keres, mint én, az jó, hogy tudjunk együtt nyaralni menni, haladni az életben. 27N
2014. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na most... nem árt elkülöníteni a dolgokat.

Számomra fontos az anyagi helyzete, de nem az ,hogy mennyit keres, hanem hogy van-e egyáltalán állása, mennyire biztos az állása. Hiszen rengeteg olyan ember van aki ( önszántából) válogatja 4-5 havonta a munkahelyeket, mert azt hiszi majd a másik helyen megváltja a világot.

Mivel nekem is rendes, viszonylag jól fizető állásom van ( Nő vagyok) így "elvárnám", hogy ne nekem kelljen eltartani. Természetesen ha időközben történik valami ami miatt elveszíti az állását akkor nem probléma, hiszen ez átmeneti.

Az , hogy van-e lakása, háza vagy akármilyen, vagy csak egy albérletben él, nos nálam nem volt mérvadó sosem.


Annak idején mikor megismertem a férjem nem sokkal a minimálbér felett keresett, eltelt 9 év, és természetesen még elég sok minden, mostanra a 5x-sét hozza haza a fizetésének. Nem szeretem jobban, hogy többet keres, de természetesen kényelmesebb életünk van :)

2014. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyáltalán nem fontos, elvárásaim nincsenek.

Nem örülnék, ha az illető sokkal többet keresne, mint én, viszont az sem lenne előnyös, ha én tartanám el. Bár, ha szeretem, és nincs más választás, akkor ez a lehetőség sem riasztana el.

2014. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!