Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül vagy negativ anyámmal szoktam lenni,nincsenek barataim,van egy fium akivel tobb van koztunk mint baratsag.szinte par kent tekintunk egymasra.nagyonfelenk,meg ez a jokislany vagyok,de o a rossz fiu .A kislanykorom is pocsek volt .nem bizok meg egyetlen egy fiuba sem mar,mert rossz kapcsolataim voltak.O is hibazott.de vele maradnek.de most is osszevesztunk vmi hulyesegen.Nem kene mas nem tudnek mashoz mar vonzodni sem,neM tudnam h mas is atcsapna,inkabb akkor vele maradok,o mindent tudd rolam,en is rola,meg is szeretem,miert erzem ezt.csak szeretnek vegre felszabadult lenni ,mint a tobbi fiatal.vagy egyedul akarok maradni vagy vele,o tudja jol,h hibazot,en is hibaztam.Mit csinalja ezt,hogy aprosag miatt osszeveszunk?

2015. máj. 23. 07:49
 1/2 To7ka ***** válasza:

Biztos, hogy ez felnőtt párkapcsolat??:)) Akkor örök gyerek maradok.

Szeretek motiváló sorokat írni, de így hajnalok hajnalán érd be annyival, hogy kérlek olvasd újra amit kiírtàl..:/

Ez az egyetlen életed van (hit kérdése, de maradjunk annyiba, hogy ezt a valóságot ismered). Biztos ezt akarod magadnak? Saját magadtól veszed el a boldogságot, pedig érzed, hogy teljesen másra vágysz.

Szeretnél felszabadult és boldog lenni? Cselekedj. Dobd ki a pasit, gondold át a lehetőségeid. Pénz kell végezz el szakirányú képzést ami segít előre haladni munkában, ha még tanulsz keress szakmásnak megfelelő munkát. Kegyetlen keményen kell teperni, de 1 éven belül eredményeket érhetsz, felszabadult leszel, és nem kell megkérdezned hogy ez a pasi-szerű valaki aki melletted" van miért használ ki...

Ha barátok kellenek barátkozz, nyár van (szép lassan), rengeteg fesztivál, vaduld végig (azért picit ésszel) a nyarad, legyél felszabadult.


Ha kapcsolatra vágysz felejtsd el. Ne vágyj, ne követeld a kapcsolatot. Ez a legnagyobb hibája itt a legtöbb kérdezőnek. Ha megousztulsz egy normális kapcsolatért csak a hónapok telnek minden eredmény nélkül, mert talán az egyetlen dollg a világon amit nem lehet kierőszakolni, az a szerelem.. Hiába hisztizel rengeteget nem lesz jó kapcsolatod, hiába randizol az összes létező pasival akit hirtelen találsz, nem lesz egyik se normális. Mert nem tudsz semmit nyújtani. Emberileg, Te egyedül nem ott tartasz, hogy vonzhasd azokat a srácokat akikre vágynál..

Szóval felejtsd el, hogy Te most és azonnal boldog párkapcsolatot akarsz és minden oldódjon meg.

Mindent oldj meg, legyél nagyon boldog, és vissza jön a bizalom egy megfelelő pasival együtt. Magától. Ha hagyod. Nem kikövetelve.

2015. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatra sot mar engem nem us erdekelnek a fiuk,egy nem szeretek nagyon kimizdulni foleg fesztivakra,es foleg egyedul,csak it szeretem,amugy us bem szerrtek egyedul lenni csak ot szeretem,amugy sem vagyok az a kezdemenyezo tipus
2015. máj. 23. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!