Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kitartottnak gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartottnak gondolnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
A lány utolsó éves az egyetemen, tehát nincs keresete. Párja jól keres, így ha elmennek valahova azt a párja fizeti. (Több éves kapcsolat) A lánynak az egyik tanárnő az egyetemen felajánl egy munkalehetőséget a saját ügynökségénél, amivel kezdőfizetésként is a dupláját kapja, mint a párja. A lány csak akkor hajlandó a férfi lakásába költözni, amikor már kézhez kapta az első fizetését. Ti kitartottnak gondolnátok egy ilyen lányt?

2015. máj. 27. 11:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a kérdezővel!
2015. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

szerintem el fog hagyni előbb utóbb

ha nem egalizálódik legalább valamilyen szinten a kereset kérdés, csak vitát fog szülni

2015. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
42 %-os neked mi bajod van? Becsípte a cipzár az őrmestert?
2015. máj. 27. 13:11
 14/30 anonim ***** válasza:
miért baj ha neki fontos hogy ne legyen kitartott? én se költöznék senkihez kereset nélkül... nyilván ha úgy költöztök össze hogy mindketten kerestek de valami történik nem fog rögtön hazaköltözni :D csak nem akarja így kezdeni
2015. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

kutatások bizonyítják,hogy eltérő keresetű és iskolázottságú emberek között felmerülhetnek problémák amiket csak egy nagyon erős kapcsolat bír ki

és apád f@ szát csípte oda a cipzár miközben any@ dba beleverte azért lettél elb@ szott gyári dolgozó

2015. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyári dolgozó. Azt írtam nincs egyetemi végzettségem. De ahogy látom neked sincs, maximum tahó szakon
2015. máj. 27. 14:01
 17/30 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj,te kezdted a személyeskedést ...
2015. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, te kezdted azzal, hogy el fog hagyni a barátnőm. A kérdés nem ez volt. A kérdés célja annyi, hogy lássam, hogy vélekednek az emberek, s meg tudjam mutatni a barátnőmnek.
2015. máj. 27. 14:06
 19/30 A kérdező kommentje:
14-es, szerintem egy kitartott nő nem tanul, nem takarít, nem mos, főz, nem viszi le sétálni a kutyám...ezeket mindet megteszi most is hétvégente, ezek szerint fizetést kéne adnom érte? Nem, mert azért teszi, hogy kellemes körülmények között töltsük az időt, tehát értünk teszi. Azt is tudom, ha nem lenne ez a munkalehetőség, akkor sem ülne otthon, elvállalna akármilyen munkát is.
2015. máj. 27. 14:10
 20/30 anonim ***** válasza:

1 a barátnődnek van tartása

2 én nem gondolnám, hogy ez problémát jelent egy kapcsolatban (mármint, hogy az egyik többet keres, vagy egyáltalán csak az egyik keres)

3 a barátnőd viszont nem így gondolja, és ez veszélyes a kapcsolatotokra nézve

4 és ezért van igaza a 42%-osnak, mert valóban feszültség lesz köztetek pár éven belül, és erre rámehet a kapcsolatotok

2015. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!