Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem érzitek azt néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek azt néha, hogy borzasztó nehéz szerelmet találni?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom, másoknak milyen könnyen megy, és én pedig azt érzem, mennyire nehéz. Sem csúnya, sem szegény, hanem egy átlagos srác vagyok. Mégis annyira nehéz dolognak érzem ezt. Ti hogyan érzitek ezt? Mit gondoltok erről?

2015. máj. 30. 00:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Borzasztó nehéz,akinél tudnál érezni az egy tapló veled,aki rendes lenne azt te nem szereted...Egyetlen normális kapcsolatom sem volt még,valahogy mindig kifogtam a hülye embereket..20 éves vagyok de már úgy érzem magam néha mint aki macskás öregasszonyként fogja végezni mert el van átkozva :DD
2015. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De, jenleg egyik legnehezebb dolognak mondhatnám is. :D Mindenki szerelmes én meg ilyen forever alone vagyok.. senkivel sincs meg a kémia. Mindenki szerelmes körülöttem, és ez olyan nyomasztó.
2015. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!