Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezhetném meg? Megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném meg? Megszerezhetném egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egy igazán karrierista férfiről van szó, akinek valójában nagyon kevés szabadideje van. Tudja, hogy imádom őt (szerelmet nyilván még nem vallottam neki...), de én nem merek rákérdezni az érzéseire. Egyébként meglepően sok időt szakít rám, tegnap például egy órán keresztünk beszélgettünk telefonon. Néha küld nekem szívecskéket is, ennek ellenére nem vagyok meggyőződve arról, hogy vannak-e velem komolyabb elképzelései.


Röstellem is magam, mert amikor megismerkedtünk, voltam olyan hülye, és azt mondtam neki, hogy a távkapcsolat miatt nem tudnék vele elképzelni komolyabb dolgokat, és különben is, más fiúkkal is ismerkedem. Persze azóta senki másra nem tudok gondolni, csak Rá. :(


Olyan hiteltelennek hangzana a számból, ha egyik pillanatról a másikra közölném, hogy járni akarok vele...


2015. jún. 4. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, nagyon hülye voltál:


"voltam olyan hülye, és azt mondtam neki, hogy a távkapcsolat miatt nem tudnék vele elképzelni komolyabb dolgokat, és különben is, más fiúkkal is ismerkedem"


Hát ismerkedj.... én ezt gondolnám.

2015. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magányos vagyok, és ezer éve nem voltam szerelmes. Soha nem gondoltam volna...
2015. jún. 4. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért támadt az az ötleted, hogy ha meg végre az vagy, akkor úgy fejezd ki, hogy azt írod neki, hogy messze is van, de azért kaphat egy sorszámot....
2015. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Interneten ismerkedtünk össze. Ezt még az első randevúnk előtt mondtam neki. :(
2015. jún. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!