Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy mindenki többre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy mindenki többre vágyik önmagánál?

Figyelt kérdés

Pasik és nők egyaránt, nem tartom magam csúnyának, persze kinek mi jön be, de az arcomtól nem szoktak megijedni, egy kedves nőnek tartanak általában, persze nem szerethet mindneki, a külsőmmel nem hiszem h baj van. Csinosan öltözködöm, dolgozom és tanulok is. Mindegy én már próbáltam alább adni de azt vettem észre hogy az IGÉNYES kevésbé jó pasik, is csak bombanőkkel akarnak járni. Nyilván vannak akik próbálkoznak nálam, de aki tetszik mint pasi az meg foglalt nem is értem mit gondol bepróbálkozik mikor tudom hogy van barátnője, illetve volt hogy a természete nem tetszett az illetőnek...

Nőknél is ezt látom hogy csak a legjobb pasikat akarják egyébként, bár mégegyszer kiemelném, hogy én már alább adtam bár nem tudom minek, megtetszett egy helyes arcú bár kevésbé jó testi adottságokkal megáldott srác erre ő le se...Megjegyezném hogy nem itt akarok pasit szerezni, minthogy alapból a netes társkeresést sem preferálom.

25/N


2015. jún. 6. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan túl sokat hisznek magukról,nincs realitásuk, nincs egészséges önképük. Azért én kíváncsi lennék,a külsődre, de megjegyzem,nem társkeresés céljából!!

24F

2015. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ááá aki kiváncsi hamar megöregszik :D
2015. jún. 6. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, mert jól tartom magam :D
2015. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem igaz ez egyáltalán,és csak a nők vannak főként ilyen magasabb rendűt szeretnék magamnak,mert miért ne?! kategóriában.

Ami szomorú szerintem,de hát az ő bajuk,majd egyedül maradnak,aztán sírhatnak,ő bajuk,ők választották maguknak...

2015. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre a végső válasznak mindenképpen része a Szexuáldarwinizmus


Erről itt egy 2 perces videó röviden, érthetően:

https://www.youtube.com/watch?v=yCm58LXFm14

2015. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
"többre vágyik önmagánál"? Értelmezni sem tudom amit írtál, ne haragudj. Egy nőt és egy férfit hogyan lehet egyáltalán így összehasonlítani..? 28/N
2015. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az a nő, aki a külső alapján választ párt, az nem a legfontosabb szempontokat nézi.


Jól kinézni a nők dolga, nem a férfiaké!!


Mi bezzeg azt se nézzük h van-e két filléretek.

2015. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

te a szintekről beszélsz igaz?

nők hajlamosabbak szinten felül választani,mert kicsit butácskák,túlértékelte őket pár idióta,és mert azt hiszik kapnak is.


ahogy te is,átlagos nőhöz átlagos srác.


én meg mindig szintemen alul választok mert túl jó vagyok,ezt viszont nem lehet felróni,ti meg ahogy akarjátok.....

2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én a környezetemben lévő pasinál azt tapasztalom hogy még ha nem is jó pasik, vagy arcra helyes is de alacsony és a teste sem túl edzett bombanőt akarnak csak magukmellé..
2015. jún. 7. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezért kéne az összes nem bomba-nőnek valamivel kompenzálnia.


PÉLDÁUL KEDVESSÉGGEL, ODAADÁSSAL

2015. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!