Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a pasitok azzal szórakozna hogy más lânnyal flőrtöl hogy féltékennyé tegyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor az a pasi nem is szereti a barátnőjét, és én az ilyen srácot lapátra tenném és keresnék olyat, aki tényleg szeret, és nem akar ilyen gyerekesen viselkedni.

És mi az, hogy féltékennyé tegyen??? :O

2015. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leállítanám, hogy vagy befejezi vagy elbúcsúzhatunk egymástól.
2015. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez hihetetlenül gyerekes viselkedés. Hacsak nem valami olyan dolog áll a hátterében, hogy egyszer már mondjuk te is ugyanezt tetted vele, akkor még talán meg tudnám érteni, hogy ő is vissza akarja neked adni. Viszont ha ilyenről szó sincs, akkor én a helyedben hagynám.
2015. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Èn nem adtam rá neki okot. Csak mostanában sok pasi megfordul utánam akárhova megyünk ès ö fèltèkeny. De engem a többi pasi nem érdekel. Nem èrtem mire jo neki amit.csinál
2015. jún. 7. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van a pasidban egy kis önbizalomhiánya és ezért féltékeny. Fél, hogy elhagyod, fél, hogy találsz tőle jobbat.

Ahelyett, hogy örülne, hogy jó csaj megy mellette, még ilyen gyerekes viselkedésen töri a fejét! Hát meg áll az eszem. :O

Utánam is utánam néznek a srácok, mikor a pasim mellett vagyok, de a pasimat inkább büszkeség tölti el, nem féltékenység emiatt.

2015. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, arra èn is gondoltam hogy önbizalom hiányos csak azt nem tudom mièrt amikor imádom ès ezt ki is mutatom neki. Nekem ö nagyon jó pasi akkor meg mit játsza a fejèt. Ès iszonyat rosszul esik ahogy flörtöl az ismerösi körünkben a lányokkal. Mit vár vajon hogyan reagáljak?
2015. jún. 7. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen beszéld meg vele a dolgot, és mondd meg neki, hogy gyerekesen viselkedik és rosszul esik neked, amit csinál.

Azt viszont sajnos nem tudom, hogy hogyan kéne azt a fejébe sulykolnod, hogy teljesen felesleges a féltékenysége.

Talán mondhatnád neki, hogy a féltékenységével kockáztatja a kapcsolatotokat. Jobb lenne, ha magába szállna és elgondolkodna azon, hogy te őt szereted, akkor mire fel ez a féltékenység.

2015. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leültem vele beszélni és azt mondta hogy neki is kell az elismerés más lányoktól és azért hülyéskedik velük. Viszont én nem megyek oda a pasikhoz hogy felkeltsem a figyelmüket vele ellentétben. :-( Azt mondja, hogy nem hiszi el hogy szeretem őt mert nem rendezek féltékenységi jelenetet. Nem fogom magam lejáratni más lány előtt hogy vergődök.
2015. jún. 8. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ez a srác nem szeret téged! Ezt így megmondom neked! Ha szeretne nem így viselkedne.

Bennem sincs féltékenység, pedig pasimmal távkapcsiban élünk több mint két éve. Már az elején se volt bennem, benne volt egy pici, de ez még azonnal elmúlt nála. Megbízunk teljesen egymásban, szeretjük egymást.

A féltékenység abból adódik, hogy 1. önbizalomhiány 2. a másikba vetett bizalom.

Bocsánat, hogy ezt fogom mondani, de a pasid egy h..e egoista. Mi az, hogy neki kell az önbizalmának a csajok dicsérete?? El ment az esze? Nem elég neki a te dicséreted?

Szerintem jobban tennéd, ha elgondolkodnál a kapcsolatotokon, mert ez nagyon nem járható út, amit ő művel.

2015. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet hogy ö csak magát szereti. Kiadom az útját. Szórakozzon mással.
2015. jún. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!