Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a kapcsolat,dióhéjban;

régebben egy helyen dolgoztunk, ott a napi szintű találkozások miatt elég sokszor volt köztünk valami, de van egy ok, ami miatt nem lehetünk együtt (ezt most nem részletezném)

A lényeg az, hogy már egy ideje nem dolgozunk egy helyen, így nem is beszélünk sűrűn, de időközönként találkozunk (nem csak kettesben) és akkor mindig történik valami. Legutóbb egy közös bulin vettünk részt, ahol megfogadtam, hogy most nem fog érdekelni, majd a buli végén valahogy úgy alakult, hogy együtt mentünk haza és a buszmegállóban valahogy úgy alakult, hogy megcsókolt. Ezután egy héttel volt egy másik baráti összejövetel, ahol együtt vettünk részt és ott nem történt közöttünk semmi, mindketten úgy viselkedtünk,mintha nem történt volna semmi.

Pár nappal később rámírt facebookon, de mintha nem lett volna kedve beszélgetni.

Azóta nem beszéltünk, csak 1-2 napja, amikor is névnapja volt, én pedig írtam neki egy kedves üzenetet, illetve érdeklődtem, hogy mi van vele. Ezt ő lereagálta, és a beszélgetésünkből úgy jött le, hogy nem akar velem beszélni. Miért lehet ez?


2015. jún. 10. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi komolyat nem akar tőled,mert ha akarna akkor már rég megtette volna a lépéseket.
2015. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha egy kis kizökkenés kell neki a mindennapokból, akkor jó vagy, egyébként meg nem érdekled. felejtsd el
2015. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!