Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen dolgokat bántatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen dolgokat bántatok meg az eddigi szerelmi ügyeitekben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dolgot. Velem csaltak meg valakit.


Ugyan nem az a tipikus,én bepofátlankodtam egy már x ideje tartó kapcsolatba, ettől kicsit bonyolultabb.

De nincs mit szépíteni rajta,sajnos megtörtént. Ezt bánom nagyon.


Mást nem.

2015. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy mertem szeretni bárkit is.
2015. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Következetlenség.

Mondjuk nem jó kifejezés, hogy megbántam, mert végig azt csináltam, ami adott helyzetben leginkább helyesnek tűnt. Szóval inkább csak tanultam belőle és legközelebb már másként viselkednék, bár remélem, nem lesz rá szükség.

2015. jún. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

Így több idő távlatából már semmit. Igyekszem átgondolni a hibákat, az esetleges sebeket és nem bánni őket hanem tanulni belőlük.

Nem, sztem kajak tényleg nem bánok semmit.

2015. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Azt, hogy az a hülye p€&$@ kellett nekem.

Dejó, hogy nem jöttünk össze

2015. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első 3 megcsalást megbántam. Azóta a többi már nem okoz lelki problémákat :)
2015. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy belementem a harmas sexbe es abba, hogy elverjen kozben, meg en a masik csajt.
2015. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én minden párkapcsolatom megbántam, kivéve az utolsót. Kár volt rájuk pazarolni az időm, szeretetem.
2015. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy középiskola elején, amikor az a gyönyörű lány kerek perec megkérdezte tőlem, akarnék-e járni vele, akkor nem adtam neki egyenes választ a kérdésére...

Azóta se jöttünk össze, a gimi befejezése óta nem is láttam őt. Nagyot hibáztam, és most fizetek meg érte.

2015. júl. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha azt, hogy az illető egyáltalán megtetszett, máskor, hogy túl sokat árultam el az érzéseimről, megint máskor, hogy nem eleget árultam el....ilyesmiket.
2015. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!