Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg beszelnetek a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg beszelnetek a dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy no 2hete ismerjuk egymast sex is volt koztunk. A szulei a korom miatt nem csipnek, nem oruknek hogy egyutt vagyunk. Meg beszeltuk hogy szombaton talalkozunk, ma mondta hogy ne talakozunk kell egy kis ido hogy a szulei le nyugodjanak. Itt elege kiakadtam, mondtam hogy jo akkor ne talalkozunk. Mondta hogy okes akkor szakitasunk. Ti meg beszelnetek a dolgot vagy hagyjam? Ha most futok utana biztos hogy kesobb vissza el vele.

2015. jan. 15. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
En 18 o 25
2015. jan. 15. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:

"2 hete ismerjük egymást" "szex is volt köztünk" "szülei a korom miatt nem csípnek" "szakítsunk"


csak a fejem fogom...

2015. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
habiztos vagy benne hogy vissz elne hagynam a pocsaba ott a valasz a kerdesre
2015. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez érdekes szerintem a nö csak játsziott veled
2015. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak vannak rossz tapasztalataim a futassal kapcsolatban.
2015. jan. 15. 21:36
 8/16 K. Isti ***** válasza:
Ha mondta, hogy szakítsatok és te nem akarsz és megmondod és ha netán együtt maradnátok nem tartana sokáig a kapcsolat.Szerintem hagyd.
2015. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
csak a sexre ment a ribiknél igy müködik aztán ujabb pasi de aki igazán szeret az nem fekszik le füvel fával
2015. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
olyan mint a fiúknál is van skalp ö is ezt csinálja egy skalp voltál neki aztán jönn egy ujabb fiu szerzemény
2015. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!