Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem zavar titeket ha szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavar titeket ha szex közben a párotok nézi az arckifejezéseteket és a testeteket méregeti?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

"10" reagálva.......

Beszélgettünk a dologról és hasonló magyarázatot adott az exem is. De férfiként nagyon zavarónak találom azt, ha misszionárius pózban nem néz rám a partnerem....elfogadom, hogy átadja magát az érzéseinek, de ez számomra nagyon furcsa. Nem arról beszélek, hogy néha becsukja a szemét, hanem percekig zárva tartja!!! Szerintem ez nem normális...

37F

2015. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy nem néha hanem hosszú percekre gondoltál, én is arra értettem. De itt most azt kell mérlegelned, hogy rád néz folyamatosan a partnered és jó-jó a szex de nem az igazi, vagy becsukja a szemét és elélvez. Melyiket tudod jobban tolerálni? Szex orgazmus nélkül de nyitott szemmel, vagy zárt szemek de rendes, igazi orgazmussal. :) Általában minden pasitól azt hallom, hogy az igazi nő képes szex közben elélvezni. (sokak ha megfeszülnek se tudnának de ezt most hagyjuk, ez már más téma) De ha ti magatok gördítettek akadályt az orgazmushoz vezető út elé miért vártok el ilyet? Mert igen, van aki elvárja különben hisztizik, vagy azért, hogy a nő erre se képes vagy azért, hogy milyen béna, hogy nem képes örömet okozni a nőnek. A nőknél ha tetszik ha nem, teljesen máshogy működik, mint a férfiaknál. Fejben dől el az egész nagyon sok esetben, ezért is van, hogyha stresszes valaki vagy máshol járnak a gondolatai képtelen az orgazmusra (persze vannak kivételek). És van egy olyan rossz női tulajdonság is, hogy kombinálunk. Szerintem biztos ismered azt a viccet, amikor szex után a nő a pasit figyeli és elkezd kombinálni pedig a férfi csak egy legyet néz a plafonon. :) Na sajna ez a kombinálási képesség szex közben is előjön és máris oda a gondolati koncentrálás. Engem például hangok is képesek kizökkenteni ha az elején hallom meg, így volt már, hogy éppen belekezdtünk de mivel vékonyak a falak tisztán hallatszott, hogy a szomszéd a szomszédos szobában tüsszentett, na onnantól kezdve nem tudtam magam elengedni. Ha most az lett volna, hogy azt látom a párom arcán, hogy koncentrál (mondjuk hogy ne menjen el túl korán) lehet félreértem és ez is kizökkent. Dinkán működünk, de sajna ez ilyen... :) Bár végülis a férfi lelkek megnyugtatására már nagyon sokan eljátsszák az orgazmust, és merem állítani, hogy rengetegen nem veszik észre milyen jó színésznő a párjuk ha világéletükben csak színészkedéssel találkoztak, igazival pedig nem.
2015. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, kivel szexelek éppen. Ha a szeretőmmel, biztos nagyon zavarna! :-))
2015. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is nézem a prom arcát közben, szerintem ebben nincs semmi. Én azért, hogy lássam ahogy élvez, ahogy nyög.. szerintem izgató nagyon!! (;

BÁR CSAK azoknál akiket szeret az ember, vagy ha nem is szereti.. de nagyon vonzóak egymásnak és úgy izgatja a partnert a tekintete..vagy akármi! (:

2015. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!