Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 éves fiú, nem volt soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiú, nem volt soha normális hosszú kapcsolata. Mit várhatok tole?

Figyelt kérdés

Azt mondta azért, mert eddig soha nem talált normális lányt. 1 hónapja vagyunk egyutt, de nagyon rendesen viselkedik, kedves is velem, nem eroltet semmit. Ha soha nem volt normális hosszu kapcsolata akkor mibol tudhatom hogy velem az lesz?

En mar tul vagyok egy 4 eves kapcsolaton, neki a leghosszabb eddig 1 honap volt. Kicsit bizonytalan vagyok. :)


2015. jún. 16. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
miert te is magad vagy nem.? akkor meg. am nekem se volt meg megsem vagyok rosszabb mint aki vegig kurta a fel varost.
2015. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok szeretetet tole. Ha nem volt normalis kapcsolata, akkor nehany alkalommal atverhettek. Velhetoleg mindig a lanyok dobtak ot.

Biztosan szeretni akar teged a maga modjan, engedd, hogy szeressen.

2015. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engedem neki, és mindenképp megpróbálom vele. Lesz ami lesz. Csak félek, hogy rosszul fog kisulni az egész.
2015. jún. 17. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Pusztán statisztikai alapon szerintem felesleges félni.

Észrevettél bármi olyasmit, ami miatt okod lehet a félelemre? Semmi nem magyarázza (szokványostól eltérő érdeklődés, túlnyomórészt fiúkból álló közeg, zárkózottság, tanulás előnyben részesítése, nehéz élethelyzetek, stb.), hogy miért nem volt komoly kapcsolata?

Egyébként sokunknak vannak olyan, teljesen normális és egészséges ismerősei, akiknek még nem volt komoly kapcsolata, és senki nem érti, miért.

2015. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt megéltél vele annyit, mint a többi lány a többi kapcsolatban. Ha nem látsz benne olyasmit, ami miatt most azonnal szét kellene mennetek, akkor ti megfelelő partnerek vagytok egymásnak, míg az előző barátnői nem voltak azok. Te túl vagy egy 4 éves kapcsolaton, ami azt jelenti, hogy tudod, mi várható hosszú távon, viszont csak egy partnered volt, még mindig ő van előnyben annyiban, hogy tudja, hányféle személyiségű nővel nem illik össze. Ugyanannyi esélyetek van félni egymástól. Egyébként szerintem azt várhatod tőle, hogy jobban fog értékelni és törekedni, mint egy tapasztaltabb férfi, ugyanakkor ha együttélésre kerül a sor, te leszel a tapasztaltabb és talpraesettebb. Persze csak ha együtt is éltél a korábbi partnereddel.
2015. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól, h nem volt még hosszú kapcsolata lehet normálisabb belsőre bárkinél, vagy most már munka után a szerelemben is elvárás a minimum 2 éves gyakorlat, anélkül nem lehet senki párkapcsolatban? :D
2015. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem barátom 27 éves volt mikor összejöttünk és előttem nem hogy 1 hónapos kapcsolata nem volt, hanem egy sem, mert középsuliban nagyon bele volt habarodva egy lányba, aki csúnyán kihasználta. Későn jött rá, jött az egyetem, ott az elején inkább tanult és bulizott és még heverte ki az átverős csajt majd a bulik elmaradtak így a lányokkal való ismerkedési lehetőség is, mert a szakja, nos.. nem éppen lányok által kedvelt. Majd jött a meló és már úgymond nem tudta hogy kellene egyáltalán ismerkedni. Mi is neten ismerkedtünk meg. Nem is merte szegény elmondani nekem, hogy igazából neki soha nem volt barátnője. És a legviccesebb, hogy én sem sejtettem, mert egy igazi álompasi. Jellemben és kinézetben is. Olyan srác, akiről gimiben álmodozol, hogy a szőke herceg fehérlovon. :)


Tehát söpörd félre a rossz érzésed ha eddig nem találtál arra utaló jelet, hogy mi lehetett a gond. Főleg azért söpörd félre, mert így elveszed magadtól és tőle a boldogsághoz vezető utat. Folyamatos gyanakvás és rossz érzés mellett, hogy a fenében tudsz boldog lenni és szerelmes? Szóval tessék lazítani. Majd alakul. 4 éves kapcsolat után neked van fogalmad arról, hogy mik az úgymond intő jelek, tehát ha véletlen valamelyik befigyel majd észreveszed. Ha állandóan kutatod ha nincs is ott belefogod egy idő után látni, hogy de, ott van.

2015. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!