Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy értessem meg magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg magammal, hogy nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerősöm, nagyon kedves mindenkivel, de már van barátnője.

Tegnap mondtam neki, hogy nem jött össze a munkahely, amit szerettem volna. Erre átkarolta a vállam, és mondta, hogy igazán sajnálja. Meg kaptam ölelést, hogy "szegény kicsi", meg simogatta az arcom, és megpuszilta a hajam.

Oké, hogy lassan 22 éves létemre kb 16nak nézek ki, és midnenkinek védelmezhetnékje lesz, ha meglát, de ez kicsit már fura, így nagyon nehéz elfogadni, hogy nem érdeklem.


21L, 26F


2015. jún. 23. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ,h nehéz de akk is el kell fogadnod.
2015. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele a helyzetet, mondd el neki mit érzel és hogy az ilyen jellegű közeledésével csak összezavar, úgyhogy ne tegye.
2015. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe semmi zavarba ejtő nincs.Vannak ilyen közvetlen emberek és ez még csak nem is olyan félreérthetős közeledés. Ezt inkább egy nagyon jó tesós kapcsolatba tudnám elképzelni nem egy szerelmesbe.
2015. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!