Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az MBTI alapján te milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MBTI alapján te milyen személyiségtípusú emberbe esnél legszívesebben szerelembe, ha megválaszthatnád?

Figyelt kérdés

Aki, nem tudja mi ez, kérem lapozzon tovább.


Kinek mi jött ki a teszteken? Melyik típus vagy?


Én INFP vagyok, és jobban érzem magam az introvertált emberekkel hosszútávon, viszont ismerkedésnél észrevettem, hogy az extrovertált emberekkel jobban elpörgök.


Kort, nemet is kérek szépen.


2015. júl. 3. 23:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

INTJ vagyok, kedvelem az I/ENFP férfiakat. Sőt, úgy alapjában véve szeretem, ha egy férfiben van F, bár tudnék példát mondani, amikor túl sok.

Egy extrovertáltabb embernek örülnék, aki néha kicsit kirángatna az extrém mértékű emberkerülésből. És habár egy introvertálttal könnyebben megtalálom a közös hangot, egy extrovertálttal mégis magabiztosabbnak érzem magam.

2015. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

INFP vagyok és nekem fura módon midig a racionalisták (ENTJ/ENTP) tetszettek :)

16/L

2015. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ti mind a sikhülyék típusába tartoztok :)
2015. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gyorsba kitöltöttem én is, bár még sosem hallottam merről a tesztről :


Gratulálunk a teszt sikeres kitöltéséhez!


Eredményed:

ENTJ (Hadvezér)


Átlagos gyakoriság: 1.8%

Gyakoriság nőknél: 0.9%

Gyakoriság férfiaknál: 2.7%

2015. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De jó, hogy itt rajtam kívül mindenki pontosan tudja, micsoda.:D INTP-nek és INFP-nek szoktam tesztelődni, én sem tudnám megmondani, melyik a helytálló, lehet, hogy egyik sem. Ha a sztereotípiákból indulunk ki, szerintem egy xNFJ lenne képes leginkább kielégíteni az igényeimet, esetleg egy értelmesebb ISFP.

18/L

(Imádatom jelenlegi tárgya egy IxTP.)

2016. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!