Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert tetszenek a noknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszenek a noknek olyan ferfiak, akik teljesen atlagosan, vagy akar annal is rosszabbul nez ki?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, hogy van peldaul egy ismerosom, nem mondom, hogy atlagosan nez ki, mert kulonleges arca van, de nem szep. Hogy mipyen a szemelyisege (ami ugye meghatarozo), azt nem tudom, mert csak felszinesen ismerem, de nagyon sokszor megesik, hogy a lany ismeroseim azt mondjak, szexi. Pedig meg nem is beszelgettek vele. A teste sem egy nagy szam, nem puha, de azert nem annyira izmos. Ndkem allandoan azt mondjak, hogy milyen jokepu vagyok, tibbszor is leszolitottak mar az utcan, vagy irtak Facebookon, hogy nincs e kedvem modellkedni. De meg akkor is, ha csak a kulsosegeket vesszuk, szerintem ez az illeto elomlnyosebb helyzetben van, pedig, ahogy a lanyok is szoktak mondani, egyaltalan nem jokepu, de hihetetlenul vonzo es szexi. Meg van meg jo par ember akik nem neznek ki jol, megis vonzzak a kulsejukkal a leanyzokat.

Ki a titkuk? (24/F)



2015. júl. 4. 09:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de ez az ember nem is beszel kb allandoan komoly es rejtelyes
2015. júl. 5. 20:51
 12/15 anonim ***** válasza:
No, akkor ott van az eb elhantolva! A titokzatosság nagy csáberő minden nő számára.
2015. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
ESETLEG NEM MELEG A SRÁC, MERT EZT A TIPUST MA NAGYON KOMÁLJÁK A CSAJOK
2015. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide egy korábbi válaszomat:


" "Nem szeretem a feltűnést", "túl izmos vagy" - mondta egyetlen igazi nő sem, soha.


Aki mégis, az csak egy önbizalomhiányos kis idiótä, hisztis-féltékeny ribänc. Feltűnés? Kedves idiótä, attól félsz hogy a pasid jobban néz ki NÁLAD! Attól félsz, hogy nem tudod megtartani, mert magadat egy szärnak tartod ( ---> mert te nem úgy nézel ki, mert te nem edzel, mert te szärsz bele a kinézetedbe, úgyis csak a belső számít... LOL!), őt pedig boldogan vinné még másik 3-4 nő.


Inkább megalkusztok egy kisfiús idiótäval ( [link] ), vagy valami sörhasú, igénytelen, lusta szärral, mert az legalább veletek marad akkor is, ha egy rakás szar a kinézetetek és napi 8 órában hisztiztek és kiállhatatlan köc$ögök vagytok. Az ilyen férfi olyan, mint egy kibäszott kutya (a kutya, meg az említett gyökér is megelégszik azzal, ha kaját raksz elé és hagyod, hogy néha napján megdugja a lábad :) ).


Persze ez a ti dolgotok. Ami undorító, az az, hogy "te se legyél már izmos, ne nézzél már jól ki, főleg nem nálam jobban, mert én vagyok a nő, de én szarok bele, szóval te se foglalkozzál a testeddel". És nem ezt mondják a nők, hanem jönnek ezzel a "túl izmos" meg "nem szeretem a feltűnést" dumával. Undorító! "


Ajánlott "irodalom":

https://www.youtube.com/watch?v=iQlIPOTbuH8

https://www.youtube.com/watch?v=BGVOnEsZnw4 "



Szóval a lényeg, hogy a saját bizonytalanságuk, önértékelési zavaruk, testképzavaruk, önbizalomhiányuk, vélt vagy valós rondaságuk miatt keresnek olyan férfiakat, akik náluk szarabbul néznek ki - mert az ilyen férfinak (általában) nincs lehetősége válogatni a nők között, hanem élnek azzal a lehetőséggel, amit kapnak. Így a nőknek nem kell félni attól, hogy majd csalódnak.

2015. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése kinek mi tetszik, milyen arc forma, milyen hajtípus, hajszín, szemszín, szájforma stb. Sokan meg azért hisztiznek miért szép fiú kell mindenkinek. Meg kell érteni, hogy nem mindenkinek tetszik ugyanaz.
2015. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!