Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők mért csodálkoznak azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért csodálkoznak azon, ha flegmán viselkednek és utána a férfi is flegma lesz velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm a héten elég bunkón viselkedett velem erre fel ma én is flegma voltam vele. És még én kaptam meg, hogy mért viselkedek vele flegmán meg kiábrándítóan. Oda működhet, de vissza már nem? Baj, ha visszaadom neki amit ő is adott?
2015. júl. 25. 13:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Azért meghallgatnám a másik fél tapasztalait is. Az én barátom azon volt megsértődve a héten, hogy nem vettem fel neki a telefont, mert lenémítottam, ugyanis meglátogattam az újszülött unokatesómat és nem akartam, hogy a pici megriadjon a csörömpöléstől. Másnap mit sem sejtve írtam neki, hogy "Szia kincsem, van kedved együtt aludni ma?" És flegmán lerázott és hisztizett, kiderült, hogy emiatt. Egyáltalán nem találtam jogosnak, és elképzelhető, hogy te is bolhából elefántot csinálsz, vagy hülyeségek miatt vagy felháborodva. Konkrét esetre lennék kíváncsi.
2015. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
4%
Mert nők, és a nőknek mindent szabad, mindig mindenért csak és kizárólag a férfi a hibás.
2015. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
14%
Ne aggódj kérdező, az itteni nők mindjárt kihozzák a helyzetből, hogy minden a te hibád.
2015. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
Így van, a másik felet is meg kellene hallgatni, mert ez így kicsit sántít. Lehet Neked is el kellene gondolkoznod egyes dolgokon és változtatnod rajtuk. Sajnos a férfiakban meg van a maguk kis egoista büszkeségük, mert hát ők mégis csak a férfiak a kapcsolatban, nehogy már a nő vigye a gyeplőt :D Pedig sokszor csak a kedvesség és a megértés hiányzik, na meg hogy face to face beszéljék meg a dolgokat. Csakhogy ha az egyik fél megakarja beszélni a dolgokat, a másik meg mindig bunkózik és hisztinek tartja, akkor megpróbál más eszközökhöz folyamodni, pl. flegmaság... Ezt kicsit gondold át.
2015. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
37%
Mert lehet, hogy tényleg az Ő hibája, miért kellene egyből a nőt szidni?
2015. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Akadjatok már le rólam ti megmondóemberek! Nem az volt a kérdés milyen a természetem. Provokálni azt rohadtul tudtok 56%-ossal az élen.
2015. júl. 25. 14:53
 17/32 anonim ***** válasza:
36%
Phejjj, mint a dedòban.
2015. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, miért nem írod le á, hogy mi történt?? Így csak lóg az egész a levegőben.
2015. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
19-es ez a te szinted hülye p:csa
2015. júl. 25. 14:58
 20/32 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha tudsz változtatni ezen a rendkívülien imponáló természeteden, akkor majd nem jössz ide sírni, hogy a barátnőd miért flegma veled, mert nem fogod megérdemelni és nem lesz baj! Előbb változtass a természeteden és ezen a nagyon bunkó természeteden és utána meglátod, nem fogsz ilyen kommenteket kapni, se flegmaságot a barátnődtől! Kicsit tedd sebességbe a csiganagyságú agyadat és változtass ezen, mert előbb vagy utóbb ott fog hagyni és Te leszel a legjobban elkeseredve, majd itt fogsz pattogni, hogy Téged csak kihasználtak és megcsaltak, hogy lehetnek ilyenek a nők! Csak az a baj, hogy megérdemelnéd és Te állítanád magad be áldozatnak ott is :D Holott Te tettél hozzá ehhez :)
2015. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!