Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők mért csodálkoznak azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért csodálkoznak azon, ha flegmán viselkednek és utána a férfi is flegma lesz velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm a héten elég bunkón viselkedett velem erre fel ma én is flegma voltam vele. És még én kaptam meg, hogy mért viselkedek vele flegmán meg kiábrándítóan. Oda működhet, de vissza már nem? Baj, ha visszaadom neki amit ő is adott?
2015. júl. 25. 13:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
41%
Hát nekem nagyon úgy tűnik kérdező, hogy te is hisztis, agresszív vagy. Zsák a foltját. Egyébként is te választottad a barátnődet, senki sem tartott fegyvert a fejedhez, hogy jöjjetek össze.
2015. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon buta ember vagy. :(
2015. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
9%
Nyomdafestéket nem tűrő "szerelmes üzenetet" kaptam csak úgy random a kérdezőtől :D Pszichológiai eset... Mindig az ilyen bunkó senkik kapják a jó nőket ember... de komolyan... Annyi jó pali van és juszt is ezekhez vonzódnak...
2015. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
25%
26, így van, csak legalább ne tagadnák le, hogy nekik ez kell...
2015. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
aki kihozza belőlem a bunkót,kék égről sz***rom le hogy csodálkozik e vagy se ezen lol :D
2015. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Tényleg meg kéne hallgatni a másik felet, mert az NAGYON ritka, hogy valami ennyire fekete-fehér, hogy te full normális vagy, ő pedig egy hisztis pina.
2015. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
30%
12-es vagyok, és az azóta érkezett hozzászólások is bizonyítják, hogy igazam volt :) Nem is tudnak semmit, de már rögtön te vagy a hibás az itteni nők szerint.
2015. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy délelőtt még bőven 80% felett voltak a válaszaim, azóta már lepontoztak. Akik később érkeztek és úgy pontoztak le, elmondom nekik, hogy nem a kérdésékben foglaltakra írtam a kommentjeim, hanem amit a kérdező ide írt. Elkezdet hozzászólásokban káromkodni, mocskolódni, szidni. Azóta a moderátorok törölték a hozzászólásait, az enyémeket viszont nem és így úgy jön le, hogy eleve a kérdésére reagáltam így, mikor a primitív kommentjeire érkezett a válaszom. Nem értem, ha törlik a kérdező válaszait, az enyémeket miért nem, így értelmetlen az egész. 65%-is válaszoló voltam...
2015. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem százalékok alapján kell megítélni egy embert :D Mert ez csak maximum hamis iránymutatónak jó :) Ezen nem kell fennakadni :) Sokan nem kedvelik, ha valakinek különböző a véleménye s logikus, ráadásul kimered nyilvánítani és nem mész a birkák után :D Úgyhogy nem ez alapján ítéli meg a normálisabbja a másik embert :)
2015. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

"Nyomdafestéket nem tűrő "szerelmes üzenetet" kaptam csak úgy random a kérdezőtől :D Pszichológiai eset... "


Nyomtasd ki és akaszd ki a falra! Akkor majd eszedbe jut mekkora provokatív senki vagy. Szerelmes üzenetről max álmodhatsz, hogy küldök. És ja, a 30 éves szűz nők most jól beszóltak. Csak, ha provokáltok nem fogok bólogatni rá szó nélkül gyökerek!

2015. júl. 25. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!