Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolás lenne? HOgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás lenne? HOgy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Ha az, miért nem múlik?


Az ősszel megismertem egy férfit. Kedves volt, aranyos, de teljesen közömbös volt nekem. Valamikor a tavasszal történt, hogy a kezét a kezemre rakta (nem volt benne közeledési szándék, teljesen más, prózai oka volt), belém meg mintha villám csapott volna. Utána nem tudtam már úgy ránézni, mint előtte.

A következő hetekben igyekeztem úgy viselkedni vele, mint előtte, nem akartam kényelmetlen helyzetbe hozni, mondjuk úgy, tiszteletben akartam tartani azt, hogy neki családja van. És nekem is.

4 hónap telt el úgy, hogy nem beszéltünk, lényegében semmilyen kapcsolat ninc sközöttünk. Mégis, ha az utcán meglátom, újra jön az áramütés-szerű érzés. És nem csendesedik. Egyre rosszabb. Állandóan azon gondolkodom, hogy viselkednék, mint mondanék neki, ha találkoznánk.

Most, hogy csak írok róla, máris mintha pillangók repkednének a gyomromban. Sosem tudhatja meg, hogy ezt érzem.

De mint írtam, családom van. Neki is.

És az eszem még nem ment el.


Meddig kell még kibírni? Meddig tarthat egy fellángolás? Hogy legyek rajta gyorsabban túl?



2015. aug. 6. 13:58
 1/3 Mumusan ***** válasza:
Elmúlik idővel. Úgy tudod gyorsítani hogy többet romantikázol a pároddal.
2015. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen történetem.

A pasit évente egyszer-kétszer látom. Munkakapcsolat.


Nem múlik el, már hat éve. Nem gondolok rá 24 órában, de azért sokszor. Nekem is van családom. Szeretem őket, soha nem lépnék ki.

Szerintem ezek akkor múlnak el, ha egy kellemetlen dolog vele kapcsolatban kioltja ezt. Ha nem, akkor így marad...

2015. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakom, hetente többször is látom az utcán, persze csak messziről. Nehéz így nem rá gondolni.


Romantikázunk a férjemmel. Amióta ez van, talán többször is, mint a szülés óta bármikor.


Most úgy érzem, nem segít.

2015. aug. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!