Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szörősebb tipusú lányok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörősebb tipusú lányok, van párotok? Pasik, hogyan álltok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Igen, én is úgy értettem hogy szőrösebb DE szőrtelenít... (pl has, hát) :)

2015. aug. 15. 13:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Van pasim, volt is nem is egy. Erősebb szőrszálak mellett a szőrtelenítés se tuti megoldás sajna, amikor nő vissza, akkor azért bőven észrevehető. Meg nincs is rá mindig idő - nekem egy átlag szőrtelenítés (gyantával, csipesszel) kb. 3-4 óra. Borotvával vagy krémmel elég egy óra is, de az 8-10 óra után már szúr és be is gyullad, maximum egyéjszakás kalandoknál jó.

Volt olyan exem, aki nem tudta tolerálni. Végül is megértem. Szerencsére a párom nem csinál belőle nagy ügyet: néha szól, hogy már esetleg ideje lenne megcsinálni, de ha elmarad, az se tragédia.

2015. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan szőkés a szőröm, mert vörösesbarna hajam van, úgyhogy nem látszik annyira, de nagyon gyorsan nő és sűrű is. Hetente kell epilálnom, és akkor már 2-3 mm hosszú, szúrni már a 3. napon szúr. Én csak a karom, lábam, hónaljam és a bikinivonalam epilálom, de aznap már nem mehetek sehova, mert a hófehér bőr érzékeny és nagyon kipattog.

Egy kis bajszom nekem is van, meg csík a hasamon, de hálisten alig látszanak, mert szőkék. Utóbbin pár havonta szintén végigtolom a gépet, hogy ritkítsam egy kicsit, de az előbbihez nem mertem nyúlni, mert azt mondta anno egy kozmetikus, hogy ha egyszer legyantázza, utána lehet, hogy furán fog visszanőni, és örökké gyantázhatom majd. Eddig nem volt olyan pasim, akit zavart volna, de az is igaz, hogy nem a ma divatos selyemrambókkal szoktam kezdeni. :)

2015. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, én is megtalálom majd azt, aki el tudja viselni ezt a "macerát" tőlem... :)
2015. aug. 16. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!