Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem volt még belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még belém szerelmes senki úgy igazán?

Figyelt kérdés
Volt már több barátom is. Az elején minden jó volt, olyan pár hónapig, mondták, hogy szeretnek, hogy ők még ilyet senki iránt nem éreztek, és tervezgették velem a jövőt. Ám kb fél év után mindegyikük változott, pedig semmit nem tettem ellenük. Odaadó voltam, hűséges, szerető társa mindnek, és a családjaikkal, barátaikkal is kedves voltam. Nem értem, ennek ellenére miért van az, hogy úgy igazán még senki nem szeretett belém? Miért romlik el mindig minden pár hónap után? Pedig én igyekeztem meglepni őket pl valami finom étellel, amit én készítettem, hagytam, hogy a barátaikkal legyenek, és igyekeztem a hisztit minimálisra venni, inkább megbeszélni a problémákat. Akkor miért hagyott el mégis szinte az összes barátom? Egyetlen egyszer szakítottam én életem során. Mit tudjak még tenni azon kívül, hogy így viselkedem? Én már totál el vagyok keseredve. Úgy érzem, mindent beleadok a kapcsolataimba, mégis rám unnak, kiszeretnek belőlem és stb. Mit tegyek? Minden bizalmam elveszett már a férfiak iránt. 23/n
2015. aug. 23. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Mert nem önmagadat adod, hanem egy általad felépített karaktert, aki köszönő viszonyban sincs azzal aki valójában vagy.


Mindezt az elvesztegetett időket és embereket megspórólnád, ha az első pillanattól kezdve önmagadat adnád. Akinek nem tetszik az kiesik mellőled, akinek tetszik az maradni fog, és nem fél évig.

2015. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Most miért írod ezt? Én szeretlek! Te vagy életem szerelme!

Nem tudok nélküled élni!

2015. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Imádtam a paprikás krumplidat is! Senki nem csinálja úgy mint te.
2015. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy. De nem minden férfit a hasával lehet megfogni. Gátlásos vagy az ágyban, sok tabuval? Humorérzéked milyen?
2015. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Naa :D nem csak főztem, próbáltam mindig megújítani a kapcsolatokat, programokat szervezni stb. A velem való szexet mindig dicsérték, sokan szakítás után is szerettek volna még velem ilyesféle kapcsolatot fenntartani, de nekem az úgy nem menne, meg amúgy is, nehogy már csak a ...ám kelljen :D hogy rondán fejezzem ki magam. A vicceiket, poénjaikat mindig próbáltam felvenni, viccelődni velük, nem besértődni akkor sem, ha láttam, hogy azon keresztül szólnak be.
2015. aug. 23. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál elég érdekes számukra, ennyi. A hiba veled csak annyi, hogy rossz emberek között keresgélsz és nekik próbálsz megfelelni, így nem csoda, ha folyton csak kudarc ér. Bár dicséretes, hogy ennyire hajtasz, de aki szerelmes lesz beléd, még a legrosszabb oldaladért is rajongani fog és akkor majd megérted, hogy milyen buta voltál, hogy ennyit fáradoztál az exeidnek.

Nem attól fog ez megtörténni, ha türelmetlenül fröcsögsz miatta, nyomulsz, minden sarkon az igazit keresed és az összes potenciális partner elé veted magad - ahogy a legtöbben, ne vedd magadra. Ez egy olyan belső szikra, amit nem lehet semmilyen módszerrel kierőszakolni (lehetsz te a legfantasztikusabb nő a világon, még akkor se), hanem természetesnek kell lennie, önmagától fakadnia.

Van, akivel gyakran megesik, van akivel soha nem történik meg. Lehet egyedül és lehet párban is élni, nem kell ezt túldramatizálni egyébként. Oké, szeretnél egy pasit (aki szerelmes beléd), de miért is??

Van egy olyan érzésem, hogy azért meg fogod kapni - majd ha nem "kell" ennyire.

2015. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sokáig voltam így én is.Mindent beleadtam a kapcsolatba, de nem voltam senkinek a nagy szerelem. Aztán változtam, lazább és "önzőbb" lettem, nem mutattam ki a másik félnek hogy ő nekem a minden, és láss csodát, máris érdekesebb lettem.

Ugyanezt látom fordítva is, akiben van tartás, férfiasabb számomra. Persze most sem a büdös parasztokat keresem :D Pusztán nem jönnek be a papucsok.

2015. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Még annyit, hogy tényleg nem szabad hogy a másik természetesnek vegyen. Ha minden nap elmondod hogy ő neked a minden és bármit megteszel érte stb., akkor nem leszel érdekes. Tudod, minden embernek az kell, ami nem biztosan az övé, amiért küzdeni kell. Persze nem játszmázni kell folyton, nem ezt mondom, remélem érted, mire szeretnék kilyukadni.
2015. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7-8: Az rég rossz, ha valaki azért papucs, mert kimutatja, hogy számára a másik a mindene... Szerintem minimum ilyennek kell lennie egy jó kapcsolatnak. Ne a csalódásaid alapján ítélkezz.
2015. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!