Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek? Magyarázatot szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Magyarázatot szeretnék. Uraktól pedig tapasztalatokat, ha van.

Figyelt kérdés
alapvetően "rosszfiú"vagyok, bár nézőpont kérdése. ez megtetszett egy lánynak annyira, hogy rámírt. beszélgettünk, írogattunk, és azt mondta hogy kellemeset csalódott bennem. értsük úgy hogy nem úgy vagyok rosszfiú, ahogy ő gondolta(mint írtam nézőpont kérdése) most ez a kellemes csalódás lehet hogy nem is volt kellemes? ahogy ismerkedtünk nekem egyre jobban megtetszett a csaj, de ő lassan leépítette az ismerkedést, már nem is beszélünk. nem azt kapta amire számított? baj hogy ezen a téren nem vagyok rosszfiú? nem voltam nyálas meg semmi, szimplán hoztam a legjobb formámat. felejtsem el a jóformát és az őszinteséget? meséltünk egymásnak magunkról, hideget meleget adtam. meséltem a gyengeségeimről, hogy a későbbiekben(mégsincsenek későbbiek) ne legyen hatalmas csalódás. hogy van ez? 20f

2015. aug. 29. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme eljátszani egy szerepet, amivel nem tudsz azonosulni? Ha csak meg akarod dönteni a nőt, működhet. Ha kapcsolatot keresel, akkor viszont add magad, és az fog melletted maradni, akit te érdekelsz. Nincs abban semmi meglepő, hogy 100-ból jó ha egy ember van, akivel működhet a párkapcsolat, a többi esetben csak alkalmi ismeretségről lehet szó, még egy barátság kialakulásához is több kell, mint néhány érdekes beszélgetés.
2015. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ez a döntögetős dolog nekem nem jött be, vagyis jó volt de hiányosságokat érzek benne.
2015. aug. 29. 18:34
 13/15 A kérdező kommentje:
ami miatt most kiírásra került a kérdés, vagy mondom azt hogy szívenütött a dolog, hogy most nem én kezdtem. amikor én kezdeményezek számolok arra hogy nagy az esély a kudarcra(nagyon nagy) de most úgy éreztem hogy lépéselőnyben vagyok, mármint szimpatikus vagyok neki, amihez egyébként máskor kell egy kis fejtörés meg szerencse stb meg minden, és nem nagyon szokott a dolog átlépni a "barátság"(még annak se nevezhető) határán.nem elszáltam magamtól, csak sose mondta senki hogy jó vagyok meg hasonlók, nem kaptam még bókot ha lehet így mondani, és na...úgy éreztem hogy értékes vagyok.
2015. aug. 29. 20:38
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem valaki elijesztette őt tőled. Hallott rólad valamit, aminek inkább hitt, mint neked, magadnak.

Én ilyesmit tudok elképzelni.

De én ezt a Facebookos ismerkedést pont emiatt nem tartom jónak. Ha vennétek a fáradtságot, és találkoznátok élőben inkább, és NEM chatelnétek, teljesen más lenne minden.

Úgy sajnálom ezt a mai generációt. Nagyon nehéz lehet így ismerkedni, nincs mimika, nincs intonáció, nincs semmi, csak a betűk..

2015. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
találkoztunk és beszélgettünk is. lehet félreérthető voltam.
2015. aug. 29. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!