Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy 3 és fél éves kapcsolatom de már egy ideje nem működik olyan simán, amióta lett munkája meg kocsija nagyképű lett és mindennap veszekszünk és mindig az van, hogy megbeszéljük 1 hétig rendben van de aztán megint felidegesíti magát alapból eléggé hirtelen haragú. Na szóval közben elkezdtem beszélgetni egy régi baráttal és szépeket mond nekem meg is kedveltük egymást de nagy dilemmában vagyok, hogy kit válasszak? Mert a mostani barátom igyekszik jóvá tenni a dolgait de attól tartok, hogy megint csak egy ideig leszünk boldogak aztan megint hülye lesz...De ha másik srácot választanám akkor se tudom, hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretem nehéz mert én vagyok neki a legelső barátnője...


Kérlek segítsetek tényleg nem voltam még ilyen helyzetben és rosszul érzem magam. 23/L


Hülyék hanyagoljanak de végülis úgy is fognak írni de nem érdekelnek...



2015. szept. 1. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
"De ha másik srácot választanám akkor se tudom, hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretem nehéz mert én vagyok neki a legelső barátnője..." Mikor melyikröl beszélsz?
2015. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
H*lyék hanyagoljanak, miközben te magad sem vagy komplett, már sorry... :)
2015. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!