Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki nem iszik alkoholt, nem dohányzik, nem jár le bulizni, nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 11:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nagyon befelé fordulóvá váltam, mivel mindenki meg akart/akar változtatni. Az alkohol iránti gyűlöletemet is nehezen fogadják el. A régi barátnőm ilyenkor mindig azt mondta, hogy egyedül igyon. Az úgy milyen? Kis mértékben az alkohol akár még hasznos is lehet, de még a szagától is menekülök.

Hogyan ütöm el az időmet? Délutántól estig dolgozom, utána már csak hazajövök. Hétvégén rengeteg zene, olvasás, természetben járás néha. Romantikus vagyok.

2015. szept. 25. 12:09
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van olyan nő, akinek meg fogsz így felelni, de nehéz dolgod lesz barátok nélkül.
2015. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Biztosan lennének olyan barátok, akik elfogadnák, hogy nem iszom.
2015. szept. 25. 12:24
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy iszol-e vagy sem. Léteznek olyan baráti összejövetelek, ahol nem feltétlenül alkoholt kell fogyasztani. Vagy ha elmentek mondjuk kocsmázni, akkor sem feltétlenül kötelező neked is inni. Attól még ott lehetsz.


A probléma a befelé fordulásoddal van, szerintem. Úgy nehéz akár barátokat, akár életre szóló társat találni, hogy közben benne vagy a magad kis csigaházában, és nem vagy hajlandó kidugni a csápjaidat még egy egészen picit sem. Nyilván olyan párt kell találni, aki illeszkedik hozzád mentalitásban és életvitelben is, de nehéz ismerkedni és rátalálni ilyen emberekre akkor is, ha nyitott vagy és kezdeményező, hát még ha közben inkább csak félsz és magadban elvagy a szobád sarkában.

2015. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igazad van. Azt egy szóval sem írtam, hogy otthonülő lennék. Koncertekre, kulturális eseményekre szívesen eljárok, járni a várost. Ez akkor valóban még szebb volt, amikor a régi barátnőmmel még együtt voltunk. Még a fények is mások voltak. De két év után le kellett hullani minden maszknak, amelyeket magunkon viseltünk, és ekkor vége is szakadt a közös útnak.
2015. szept. 25. 12:45
 16/23 anonim válasza:

Én sem cigizem nem iszom nem járok buliba.

és nincs ezzel baj a mai világban legalább vannak még normális emberek. :)

2015. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha valakinek nincsenek barátai az szerintem nem egészséges. anyiszociális, vagy olyan undok hogy nem viseli el senki.
2015. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első három nálam kifejezetten jó pont (én sem csinálok egyiket sem), viszont ha egy barátod sincs, azon már elgondolkodnék. Nem kell hogy több tucat legyen, de egy vagy kettő olyan "igazibb" az kell. Nekem is úgy van...
2015. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
"Ez akkor valóban még szebb volt, amikor a régi barátnőmmel még együtt voltunk. Még a fények is mások voltak." - szerintem te ezen a kapcsolaton még nem vagy túl igazán...
2015. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen férfival járnék, mivel én magam is ilyen vagyok.
2015. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!