Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg én lennék a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hibás? Jól tettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval a barátnőm (a volt barátnőm) azt hiszi kihasználtam. Szerinte én sem vagyok különb mint a többi férfi. Nos hát azért ennyi, idő alatt volt alkalmam megismerni vannak jó tulajdonságai is. Mellesleg nagyon negatív és zárkózott. Elején ő volt, aki próbált kihasználni, de meg bocsájtottam neki. Látszik/látszót rajta hogy szeret evvel, semmi probléma sem volt. Viszont az anyukája dirigált neki, felnőtt létére amit egy idő után, meg untam pedig én segíteni akartam neki, de csak azon lehet aki hagyja hogy segítsenek. Valami nagyon fúra életfelfogással rendelkezik, már az elején is. Nagyon gátlásos volt, szex sem volt köztünk csak több mint egy év után. Mert a kedves nevelő apukája, szexuálisan zaklatta , mástól is biztosra tudom ezt. Lényeg szakítottam vele, 2 év után mert untam ezt a petting és csak se*gbe kuki témát na meg hogy az anyukája parancsol neki(nagyon sokszor beszéltem vele, erről de ha nem szeretné, nem erőltettem). Oké meg értem, hogy szexuálisan zaklatták de azért, szerintem már túl játssza a szerepét. Ahhoz képest meztelenül mászkál a házban, az anyja előtt. Ami pedig igazán taszító volt, a végére az öngyilkossági gondolatai. Hogy így úgy meg szeretne halni, nem ér az élete semmit sem, nélkülem , inkább meg öli magát stb. Érdekes azóta is él és virul. Csak úgy szeretne szexelni, ha van esküvő. Ahhoz képest még úgy tényleg nem feküdt le senkivel sem.:)

2015. szept. 25. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tegyuk hozza h nekem se segitett senki,es melleted volt meg mas nok is ,azt mert .em teszed oda.Igy hogyan lehet mwgbizni egy pasiba is telleg nem vagyok szeretheto vagy ,i van az eletem egy fA atkat sem er
2015. szept. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem gehetek rola h ilyen vagyok,olyen elettel mogottem,nem am en legyek a hibas h kicsit gyagya vok.azt hittem szeretsz te te is csak olyan vagy mint a tobbi ,Te vagy a baratom nem. Szabadn. Igy gondolkodni
2015. szept. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amugy en nem hasznaltam ki senkit alltalaba masok hasznalnak ki meg madok hadznaltal allandoan ezt mondod voltak dolgok amiket mondtam de ez nem us vettem komolyan se,pedig masokat kihadznalnak rs meg se irja le,talan nem vagyok eleg jo no
2015. szept. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja amugy en ismerem az eletem senki mas
2015. szept. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De valo vagyok egy parkspcsolatra ti ezt nem ertitek,nem is fogjatok erteni ,mert nem voltatok ebbe a helyzetbe amibe en,En szeretem a baratom,rs kitartokvmelkete es azt mondta nekem is h szeret akkor most o is hazudik vagy mi?azt mondta h nem fog elhagyni meg hogy telleg ez a lany vagyok,vegig ezt mondta meg h tud varni hazosagig az egyre to bet kovetelt tolem,es volt melletem noi amit tuxtM rola es meg ez miatt is vele maradok,volt h megutott es ez miatt is matadok
2015. szept. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miert vagy ilyen hozzam ha kuslanykorom is pocsek ,pl mert jatszottal amikor szeretelek,mert hasznaltal ki mert tudsz szeretni,pofonok helyet kuabalas helyet a sok veszekedes helyet olelni jellene egymast.igy is rovid az elet a valaszolok kozott is nem csak sexualus zaklatason nentem jeresztul,de tegyuk fel ha valakut csak sexualusan zaklatak nem tudom hogyan viselne.
2015. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocsanat h megszukettem
2015. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!