Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van így ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van így ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Már egy jó ideje, úgy 3 hete beszélgetek egy sráccal Facebookon. Személyesen nem ismerjük egymást. Igazán nem értem, hogy minek beszélgetünk, hogyha nincsenek "szándékai" velem. Úgy vettem ki a szavaiból hogy szimpatikusnak talál, próbáltam célozgatni, kétértelmű dolgokat kérdezni meg olyan kérdéseket feltenni, amiből rájöhetek hogy akar tőlem valamit vagy nem. Lehetséges hogy nem veszi észre a célozgatásokat vagy egyszerűen csak nem akarja észrevenni? Én ezt már nem tudom megérteni. Ja, és bár egy városban lakunk, nem egy túl nagy városban mégse merült fel hogy találkozunk.
2015. szept. 27. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok nincs az biztos.
2015. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!