Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takata98 kérdése:

Szerintetek mennyire egészséges facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szeretem

2015. okt. 7. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Takata...A zenéből jött?

Nagyon utálom.

2015. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem ismerkedem facebookon (ismeretlenek nem is tudnak irni nekem, ugy van beallitva a fiokom), de ismerek olyat, akinek igy lett hosszu kapcsolata.. Sosem lehet tudni :)
2015. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerkedni alatt azt érted, hogy felvenni a kapcsolatot, akkor én semmi rosszat nem látok benne, ha viszont hosszú ideig tartó csevegést értesz alatta találkozás nélkül, akkor én sem vagyok a híve (de nem csak Facebookon, hanem interneten általában).
2015. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok oda férfi/lány adja a választ kíváncsi vagyok rá :)
2015. okt. 7. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok - 26/N
2015. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hjaj, kettes voltam, bocsi.. Elozo :)
2015. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3-as


24/N

2015. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7

Köszönjük,Norbert.

2015. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Borzalmas, gáz, ostoba, idétlen.


Egy normális nő vissza sem ír egy ilyen csókának, hiszen ez már önmagában hordozza azt, hogy az illető élőben fél a lányoktól.


Húgomat is jelölgetik rendesen, interneten ismerkedő csókák, de ő szóra sem méltatja az ilyeneket.

2015. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Agyatlanság. Kiéhezett kangörcsök szokása, tisztelet a kivételeknek, akik valami értelmes disputa, kommentelgetés közben szimpatizálnak egymással, aztán találkozásra viszik a dolgot, majd összejönnek. De, hogy ott beszélgetni hetekig, hónapokig is akár a semmiért, felesleges. Kapcsolattartásra való, nem kifejezetten kapcsolatteremtésre.
2015. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!