Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takata98 kérdése:

Szerintetek mennyire egészséges facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szeretem

2015. okt. 7. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy ismeretlenekre ráírogatni szerintem sem jó taktika. Viszont ha mondjuk egy baráti társaságba kerül két ember, akik előtte nem találkoztak és tegyük fel aznap nem is beszélgetnek, de egyiknek megtetszik a másik és bejelöli, az oké. Szóval valamilyen személyes kontakt előzze meg a dolgot.

21/L

2015. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szélsőséges helyzetekben rendben van. Pl ha csak így tudsz vele "négyszemközt" beszélni, vagy jó ideig nincs esély, h csak úgy spontán találkozzatok, ilyesmi...

26 Fickó :D

2015. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. A facebook nem erre való.
2015. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen,nincs facem/L
2015. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális, ha valaki csakis kizárólag Facebookon (beleértve az egész internetet is) ismerkedik. Egy nagyon durva pszichopata hülyegyereket ismertem régebben, aki chatről szedegette össze a nőit, mert az ismerősei — régi osztálytársai, szomszédai, tehát olyanok, akik személyesen, közelebbről ismerhették — rühellik, mint a szart. Chaten meg mindig be tud hülyíteni újabbnál újabb, friss húsokat a lakhelyétől laza 200-300 kilométer távolságra is. Aki netán mégis nemet mondott neki, azt meg lejáratta az összes szobában. Szerintem még most is űzi. (Mennyi ilyen fanatikus függő lehet, atyaúristen.)
2015. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha valami módon megismerkednek a neten, pl játék, fórum, fb csoport stb, és szimpatikus lesz valaki a másiknak és ezért bejelöli és ír neki, hogy tök szimpatikus amiket írtál ebbe a csoportba vagy akármi, és kicsit dumálnak és mondjuk egy héten belül találkoznak, akkor teljesen oké. De attól, aki minden nélkül csak úgy bejelöl és "szia, van kedved ismerkendi?" konkrétan falnakmegyek.
2015. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!