Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összezavarodtam, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 3,5 éve vagyunk együtt a barátommal (fura mondani és leírni, nem tudom ennyi idő után mi lenne a legmegfelelőbb szó rá :D ). Szóval párom 24 éves, én pedig mindjárt 24 leszek. 1,5 éve együtt élünk. Nem sokára diplomázunk, addig is háztratást vezetünk el, dolgozunk és mellette járunk órákra (nem könnyű, de megcsináljuk, van félretett pénzünk is). Egyszer aztán megkérdezték, hogy esetleg esküvő vagy gyerek? Esetleg diploma után mi lesz? Hát... nekem voltak terveim eddig is, de mivel a barátom eddig semmit sem említett, így meghagytam magamnak. Aztán leültünk asztalhoz, vacsorázás közben elkezdtem neki felhozni a terveket. Ő csak bólogatott: Jól van. Oké. Persze. Mintha Neki annyira minden mindegy lenne... Elgondolkoztam, hogy most nekem kellene megkérni kezét vagy mi van? :D Először lekellene diplomázni, majd munkahely (akár külföldön is) és utána jöhetnek ezek a dolgok. Rosszul esett, hogy teljes sötétség van ezügyben, a jövőnkkel kapcsolatban a fejében és konkrétan máról holnapra SE gondolkodik előre és "majd lesz valahogy" alapon él. Most szembesítettem egy-két ténnyel és csak lesett ki, mint hal a szatyorból. Amikor mondtam neki a dolgokat. közben elgondolkozott, majd mondta, hogy lehet kint is élhetnénk, ő nem olyan házasulós típus, "DE HA KELL,"... akkor esküvő előtt fél évvel lenne az eljegyzés vagy előtte pár hónappal. 35 éves korában akar gyereket és tulajdonképpen szerinte még ezekről ne is beszéljünk, mert messze van még az... Eddig ezekbe nem is gondoltam bele, mert őszintén megvallva nem készülődök még én sem ilyesmikre, de azért szerintem lassan-lassan már legalább beszéd szinten megkellene említeni ezeket. Így visszaemlékezve mindig is terelte a szót, ha véletlenül ismerősök által előjöttek témák, hogy Ők hogy szeretnék. Tényleg ne hozzuk szóba még? Vagy azért illene? Szerintetek mi lenne a jó? Beszéljek vele erről?



2015. okt. 15. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
3.5 éve hallgattok. BŐŐŐŐVen ideje beszélgetni! Ha nem egyeznek a vágyaitok, terveitek, akkor az most derüljön ki, és ne 35 éves korotokban! Tiszteljétek meg egymást annyira, hogy nyíltan megbeszélitek, ki-mit vár a kapcsolattól és a jövőtől. Attól, hogy kiejt egy szót még nem válik valóra! Tessék beszélgetni!
2015. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező: te mit szeretnél? Ezen gondolkozz el. Nekem úgy tűnik te is elvagy mint a befőtt azzal,ami most van és a párod is.
2015. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ő még ehhez fiatalnak érzi magát.

Ami így is van, ráér még apukának meg férjnek lenni, néha ilyen szerencsétlenül jön ki, hogy egyik fél már házasodna, a másiknak még ez fényévekre...

2015. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!