Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén! Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ti mit szólnátok, ha látnátok egy meleg/leszbikus párt az utcán kézenfogva vagy miközben csókolóznak?

Figyelt kérdés
Előre szólok, senkit nem pontozok le, aki normális válaszokat ad. Én támogatok a melegeket, de egy homofóbot sem szólok le, amíg nem kezdi el szapulni a melegeket. De azt is lepontozom, aki támogatja a melegeket, de szidja a homofóbokat.
2015. okt. 22. 08:59
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%

Engem nem zavarna a dolog :). Õk is emberek akik szeretik egymást ebben nincs semmi kivetnivaló.

21/L

2015. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

9:

Most komolyan ennyi a vita taktika? Behozzuk a heterókat, ha a melegekről beszélünk? Bezzeg a...

Ok, de most nem róluk volt szó.


Amivel pedig ti dobálóztok, ugyanúgy fals érvek, mintha én tenném csak, a saját világnézetem szerint.


Mind tudunk hozni, linkelni olyan statisztikákat, amik az igazunkat bizonyítják, de annak a fordítottjáról is ugyanúgy léteznek ilyen felmérések. Ez a vita így már értelmetlen. Elmondtam a véleményem és ti is elmondtátok. Meggyőzni egymást úgy sem fogjuk tudni.

2015. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
9%
#12: igazad van :) meggyőzni egymást úgysem tudjuk, azért jó volt hallani a te véleményed is. Fura is lenne a világ, ha mindenki ugyanúgy gondolkodna :)
2015. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%

"Jobb egy gyereknek csonka családban élni, mint két azonos nemű szerető szülővel?"


Ne szóljuk már le a gyereküket egyedül nevelő szülőket, nem feltétlenül rosszabb velük a gyereknek, mint egy meleg párral.

Semmi bajom a melegekkel, de ne essünk már túl át a ló másik oldalára!

2015. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom azzal, ha kézenfogva járnak párok. Attól viszont undorodom,amikor az arcom mellett smárolnak heterók a buszon,villamoson,utcán,metrón,bárhol!


Szájrapuszi még belefér,de ilyen nyalifali számomra nem. Sokakat ez nem zavar, de én olyan vagyok, hogy a saját párommal sem nyálazom publikusan,max szájrapuszi.


Megjegyezném nincs bajom a melegekkel, csak ne nyalják egymást előttem, és a heterók se!ennyi.

2015. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Lol, az hol logikus, hogy ha két azonos nemű házasodik, akkor biztosan állattal is házasodhat? Minek hasonlítasz egy embert egy állathoz? Vagy kb egy kategóriába sorolod őket? elég idióta vagy.

Én igenis szidom a homofóbok pivilégiumos seggét. Nem érdekel, hogy hangos vagy nem, aki ilyen helyzetekben csendben van, az mindig az elnyomót támogatja.

Evolúciós szempontból létfontosságú a homoszexualitás több száz igen fejlett állatfajban is megjelenik, sokszor az ilyen párok nevelik az elanyátlanodott kicsiket. Az pedig megint nem vita tárgya, hogy a házasság lényege szaporodás, ugyanis rengeteg meddő pár van (ennyi erővel az ő házasságuk se ér semmit??) illetve a homoszexuálisok termékeny, és soknak van is saját biológiai gyereke.

Szerintem nincs jogunk eldönteni, hogy mit csináljon egy homoszexuális, ahogyan talán az sem túl etikus, ha a meleg kanapéról szidjuk a hajléktalanokat. A te meleg kanapéd a házasságot legitimitása. Ahogy mondani szokás tele pocakkal, hátradőlve könnyű pofázni.

2015. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem a politika és a társadalom határozza már meg a szexuális beállítottságomat ...


szal számomra ugyan olyan elfogadott dolog mint egy hetero pár

sőt támogatom azt is h melegek fogathassanak örökbe egy gyereket

árvaházban intézetben nevelő otthonban nevelőüszköknél felnőni ezerszer rosszabb mint ha teszem azt egy szerető meleg pár nevel fel

ettől még nem lesz homoszexuális az adott gyerek !!!

2015. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus nő vagyok és undorodom attól, ha bárki is az utcán smárol össze-vissza, meg egymás szájában turkálnak. Ez maradjon már a hálószobára. Nekem sokkal inkább zavaró az, hogy a barátnőm is és én is teljesen nőies nők vagyunk, dekoratívak is, ami azt vonja maga után, hogy a pasik csapják a szelet, ami önmagában nem gond, de ha elmondjuk, hogy együtt vagyunk, akkor vagy szexobjektumokká válunk, vagy pedig arról próbálnak meggyőzni, hogy csak nem találtuk meg az igazi pasit. Nekem ez a gáz. Egyébként még homofóbabb közegben is megfogom az utcán a barátnőm kezét és nem érdekel mit gondolnak, nem ért bennünket még sosem támadás. Szájra puszi is csak észrevétlenül. És nem azért, mert félünk, hanem azért, mert nem vagyunk ilyenek, akik exponálják magukat. Ami pedig a homofóbokat illeti, értelemszerűen nem szívlelem őket, de nagyon könnyű őket helyre tenni, mert a barátnőm és az én látványomtól minden elméletük megdől általában.
2015. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Na, most ez sem értem: a hetero nevelőszülők miért rosszabbak, mint a homoszexuális nevelőszülők? Miért rosszabb hetero nevelőszülőnél felnőni?

Kicsit ezen is fennakadtam, mint azon, hogy rosszabb csonka családban felnőni.


Ezek akkora marhaságok! Egy szülő nevelheti egyedül is jól a gyerekét, szeretheti az örökbefogadott gyerekét a heteroszexuális nevelőszülő is, nemcsak a homoszexuális.

Most ha mi nem vagyunk homoszexuálisak és mondjuk nevelőszülők akarunk lenni, örökbe akarunk fogadni a párommal, akkor nálunk százszor rosszabb helyen lenne a gyerek, mint egy homoszexuális párnál? Miért?

2015. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Legfeljebb annyit gondolnék, hogy jó nekik, legyenek boldogok.
2015. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!