Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén! Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ti mit szólnátok, ha látnátok egy meleg/leszbikus párt az utcán kézenfogva vagy miközben csókolóznak?

Figyelt kérdés
Előre szólok, senkit nem pontozok le, aki normális válaszokat ad. Én támogatok a melegeket, de egy homofóbot sem szólok le, amíg nem kezdi el szapulni a melegeket. De azt is lepontozom, aki támogatja a melegeket, de szidja a homofóbokat.
2015. okt. 22. 08:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

16: Te csak máshol húzod meg a határt, mint én.


Neked normális az, ha két felnőtt, cselekvőképes ember szereti egymást, akkor házasodhassanak.


Nekem ott a határ, hogyha két felnőtt, ellenkező nemű, cselekvőképes ember szereti egymást, akkor házasodhassanak.


17: Ilyenről csak úgy beszélhetnénk, hogyha ugyanaz a gyerek leélne egymás után 4 életet: heteró szülők gyerekeként, homi szülők gyerekeként, egyedülálló szülő gyerekeként és árvaházban felnevelődve. Aztán megnéznénk melyik után milyen ember lett belőle. És ezt megcsinálnánk 10 000 gyerekkel, hogy legyen statisztikai alapja is a dolognak. De hopp, ez csak fikció, ilyet a valóságban nem lehet csinálni. Szóval ezt sosem fogjuk megtudni.

2015. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva nem tartom normalisnak a massagot, de nem itelek el senkit emiatt, m a szexualis hovatartozas mindenkinek a maganugye. En nem csak utcan latok ilyet, ugyanis a csaladban van meleg is es leszbikus is. Elfogadom oket, de szamomra ez teljesen idegen. Nyilvan a gyerekemet is elfogadnam, ha egy nap bejelentene, h a sajat nemehez vonzodik, de elmondanam neki a sajat velemenyemet es erzeseimet ezzel kapcsolatban. Nem kell egyeterteni, de el kell fogadni. Ennyi...
2015. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az, ha kézen fogva sétálnak nem zavar. De mondjuk ha az utca vagy bolt vagy akármi közepén elkezdenek nyelvcsatát vívni....öööö, hát inkább ne. Brrrr.
2015. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Fújj.
2015. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha két ember szereti egymást, az nem ütközik más szabadságába, semmi köze hozzá egy idegennek. Tehát a kérdésre válaszolva, én semmit nem szólnék hozzá, Nyugat-Európában mindennapos látvány, ott fel sem vetődik ez a kérdés.
2015. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék hozzá. Nekem attól se jobb, se rosszabb nem lesz az életem, mert ők ott vannak és csókolóznak. Hidegen hagy a dolog.
2015. okt. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Imádnám! :3

Próbálnám visszafogni magam,hogy ne kezdjek el sikítozni.

2015. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
7-es, te hülye vagy. Két férfi házasságát hogy lehet egy kalap alá venni a pedofíliával, zoofíliával meg a nekrofíliával?? Attól, hogy férfiak mindketten, kettő felnőtt, döntésképes emberről van szó, akik szeretik egymást. Ez a többiről nem mondható el. Innentől kezdve ennek az érvelésnek semmi értelme. Ajánlom ezt elolvasásra: [link]
2016. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A párommal Londonban átkeltünk kerékpárral a Temze alatt, és amikor kijöttünk meg akartunk bizonyosodni hogy jó felé tartunk-e?

Két férfi közeledett. Mondtam a barátnőmnek hogy Tőlük majd megkérdezem. Amikor odaértek néztem csak hogy lkézenfogva jönnek. Megkérdeztem, válaszoltak, mosolyogtak kedvesen, én is, megköszöntem, és ennyi!

2022. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!