Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit kezdenétek hasonlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Ht szóval ez az egész 1 honapja zajli velem.. hazudok, másfél honapja.. a barátommal elkezdett megrolani a kapcsoltunk, nem sokat ebszélgettunk, ha bezsélgettunk is, nem is volt miröl.. már nem olyan volt, mint régen.. a munkában megismertem egy nagyon rendes fiut, akiármi volt, rá mindig számithattam.. mindig megnevetettett.. Bevallotta, hogy tetszem neki, de azt mondta, hogy tiszteletben tartaja, hogy szakitottunk a barátommal, és addig vár, ameddig kel.. mindennap bezsélunk, szoktunk sétálni, minden jo .. viszont a volt barátom.. biztos vagyok benne, hgy már nem vagyok belé szeremes.. de mindennap felhivjuk egymást... és ha belegondolo,k, nemtudom, öt elképzelni egy másik lánnyal.. mit tegyek, nem akarom egyik fiut sem hülyiteni.. ez tényleg hülye egy helyzet... de nemtudom, hogy mit tegyek... remek a fiouval bezsélni, de volt barátommal is bezsélgetek , ha ö felhiv.. mert ö nekem már nem is szokott hiányozni.. de valahogy nemtudom elengedni.. 3 évig voltunk együtt.. soha nem veszekedzunk..
2015. okt. 24. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami nem működik és nem lehet megjavítani, azt el kell engedni. Nincs varázsszer, neked kell a döntést meghozni.
2015. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!