Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik első látásra szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe már akkor beleszerettem,amikor elösször megláttam. Szoktunk találkozni,de nem sokat beszélünk egymással.Azt se tudom,h én tetszem-e neki,vagy hogy hogyan érez.De én folyamatosan csak rá gondolok.

Mi a teeddő,közelítsek felé lassanként? vagy felejtsem el?



2015. okt. 26. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos épp veled esett meg, akkor nyilván létezik. :) Beszélgess vele, ismerd meg jobban.
2015. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők részéről csak olyan létezik, mert az első 6 másodpercben eldönti tetszik-e neki a pasi. Ha nem akkor szegény fejre is állhat...
2015. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem, mert még szinte nem is ismered. De ha megismered, valószínűleg egyre jobban bele fogsz zúgni. Én jártam már így többször is, szóval végül is mondhatjuk azt is, hogy első látásra szerelem. :)
2015. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEM


Amíg nem ismered a másikat, addig az ismeretlen tulajdonságai helyére a saját idealizált férfiképed tulajdonságait képzeled, és abba leszel szerelmes. Akkor vagy szerelmes, ha megismered, és minden jó és rossz tulajdonságával együtt is elfogadod, szereted és tiszteled.

2015. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Létezik, mindkét fél részéről.

4 évvel ezelőtt egy közös ismerős posztja alatt váltottunk pár mondatot, majd privátban találkozót beszéltünk meg (neki megvolt egy sorozat, amit kerestem, és felajánlotta, hogy lemásolhatom). Az első komment-váltás után kb 1 héttel találkoztunk, de addig semmi beszélgetés, semmi ismerkedés nem volt köztünk, nem amiatt kezdtünk el levelezni. Megláttuk egymást, mindketten mintha kaptunk volna egy jó kis gyomorszájon rúgást :P Lemásoltam a sorozatot, egész este beszélgettünk, és még akkor este elhívott vacsorázni. Utána haza mentünk, majd 3 nap múlva elhívott koncertre, a koncert után már nála aludtam, és azóta is együtt vagyunk :P Mi ez, ha nem szerelem első látásra :D

29N

2015. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyelj, ha te ilyen felszínes vagy, hogy mégem is ismered a belsőjét, csak beleszetsz a külspjébe, akkor Neked és a hozzád hasonló embereknek létezik. Bár az is tetszés inkább... :)
2015. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem felszínesség kérdése, vannak olyan fajta emberek, akiknek jobb a megérző képességük, és a szaglásuk, így nekik jobban beüt az első látás és benyomás. Én is ilyen vagyok.
2015. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!